Zavolejte nám (+420) 608 200 336 | Kariéra

CZE ENG

Skryté benefity

Zpět na zdravé prostředí

ROSTLINY POMOHOU ZVÝŠIT VÁŠ ZISK

 

​ZVÝŠÍTE ZDRAVÍ VAŠICH ZAMĚTNANCŮ

Umístěním rostlin do vašich pracovních prostor můžete snížit nemocnost Vašich zaměstnanců. Rostliny mají pozitivní vliv na čištění škodlivin ze vzduchu, produkcí kyslíku, snižováním prašnosti a zvyšováním vzdušné vlhkosti. Tyto faktory výrazně ovlivňují zdraví zaměstanců, kteří tráví na pracovišti celou 1/3 dne.


ZVÝŠÍTE EFEKTIVITU ZAMĚSTNANCŮ

Je prokázáno, že rostliny na pracovišti zvyšují pozitvní atmosféru, která napomáhá vyšší pracovní efektivitě. Ta se může zvýšit až o 10%. Zeleň také udrží zaměstnance na pracovišti déle.


ZELENÉ PROSTŘEDÍ SNIŽUJE STRES

Dnešní pracovní tempo je často rychlé a stresující. Proto je důležité zaměstanancům zmírnit následky stresu dostupnými prostředky. Přirozeným a proto nejúčinějčím pomocníkem je příroda. Souvislá zeleň na pracovišti pomáhá v našem podvědomí navodit stav klidu a výrazně snižuje stres.


ZVÝŠÍTE VAŠI SPOLEČENSKOU PRESTIŽ

Zeleň řekne vašim zaměstnacům a hlavně vašim zákazníkům o společenské odpovědnosti vaší firmy k  prostředí, přírodě a společné planetě. Že vaše kancelář je živá, stejně jako váš produkt či vaše služby. Není to jen „zelená výzdoba“, je to demonstrace hodnot, které si dáváme navzájem, aniž by nám samým ubylo.