Zavolejte nám 608 200 336 | Kariéra

CZE ENG

Návrhy, realizace a údržba zahrad

Zpět na nabídku služeb

ZAHRADA JE PŘEDEVŠÍM MÍSTEM PRO RELAXACI

 

Nabízíme služby v oboru zahradní a krajinářské architektury. Zaměřujeme se na design zahrad u soukromých i veřejných objektů. Navrhujeme jedinečná řešení exteriérů, která jsou vždy založena na konzultacích s klienty a respektují charakter okolí – krajinu a další specifika místa. Poskytujeme kompletní služby od vytvoření projektu, přes realizaci až po následnou pravidelnou údržbu vaší zahrady.

 

Jsme tu pro vás a rádI vám pomůžeme vymyslet a následně zrealizovat vaši budoucí zahradu nebo terasu.

 

Společně s vámi při konzultacích vytvoříme místo, které bude příjemné, funkční a zároveň bude korespondovat s vašimi požadavky, lokální architekturou a krajinou tak, aby vše tvořilo harmonický celek.

 

NÁVRHY ZAHRAD ZDARMA

Nabízíme možnost projektu zdarma. Cena za studii zahrady se vám odečte z celkové ceny realizace a vy tak projekt získáte jako bonus zcela zdarma.

 


 FÁZE PROJEKTU

 

ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY
Na zahradu nebo terasu vám nainstalujeme závlahový systém, díky kterému budou vaše rostliny krásné a vitální i po návratu z dovolené nebo po letních vedrech. Další výhodou závlahového systému je, že vám ušetří spoustu času stráveného zaléváním - místo toho můžete na zahradě odpočívat.


Realizace zahrad a teras