Přejít na produktové menu

Hrnkové květinové aranže

Vlna
Hrnkové květinové aranže jsou skvělou volbou jak přidat krásu a život do firemního prostředí. Mohou vytvořit příjemnou atmosféru, zlepšit náladu zaměstnanců a dodat profesionální dojem pro návštěvníky. A my tuto službu jako doplňkovou dopřáváme i našim klientům.
Hrnkové květinové aranže

Vhodné rostliny s minimální trvanlivostí jeden měsíc

Volba rostlin je klíčovým faktorem při vytváření hrnkových květinových aranží. Estetická stránka a kreativní zpracování jsou důležitým, ne však jediným faktorem. Vybíráme rostliny, které jsou odolné, snadno udržitelné a fungují společně v jedné osázené nádobě. 

Barevná koordinace

Při volbě barevného pojetí aranží i nádoby přihlížíme na firemní vizuální styl a prostředí, ve kterém budou umístěny. Kombinace různých druhů rostlin v jedné hrnkové aranži je trendem, který přináší pestrost a zajímavost. Různé tvary, textury a barvy jsou vodítkem pro vizuálně atraktivní aranže.

Reflektujeme trendy

Jednoduchost a minimalismus jsou stále oblíbené. Hrnkové aranže s jednoduchými květinami, čistými liniemi a monochromatickými barevnými schématy jsou stále velmi žádané. Vytváří elegantní a moderní vzhled. Své příznivce si najde i přírodní styl s organickým vzhledem za použití převážně přírodních materiálů, jako jsou sukulenty, kroucené větve, mech.

Vhodné aranžérské materiály

Při aranžování květin je důležité použít vhodných materiálů, jako je například písek, oblázky nebo štěrky. Tyto materiály nejen poskytují podporu pro rostliny, ale také přidávají dekorativní prvek a finalizují celkový vzhled aranže.

Mech a stabilizované rostliny

Aranže z mechů a stabilizovaných rostlin jsou přírodní udržitelnou alternativou klasických květinových aranžmá. Mech a stabilizované rostliny vyžadují minimální údržbu a mohou vytvořit elegantní a trvanlivé dekorace pro různé prostředí, jako jsou kanceláře, obchody i veřejné prostory. Stabilizované rostliny jsou skutečné rostliny, které byly speciálně upraveny pro zachování svého přírodního vzhledu a trvanlivosti. 

Umístění a dovoz aranží

Rozmístění hrnkových aranží je důležité pro vytvoření esteticky příjemného prostředí. Je možné je umístit na recepci, stolech ve společných prostorách, na pracovních stolech zaměstnanců nebo v zasedacích/konferenčních místnostech. Aranže vám každý měsíc zavezeme v předem domluveném termínu.


1/ 12
2/ 12
3/ 12
4/ 12
5/ 12
6/ 12
7/ 12
8/ 12
9/ 12
10/ 12
11/ 12
12/ 12
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE