Přejít na produktové menu

Revitalizace stávajících rostlin

Vlna

Jsme tady, když vaše rostliny nevypadají dobře a vy si s nimi nevíte rady. Máme dlouholeté zkušenosti, takže většinu z nich zvládneme zachránit. Revitalizujeme je, aby vám zase dělaly radost. A stávající rostliny doplníme, takže vaše živá výzdoba bude zase reprezentativní a krásná.

Napište nám

Transparentní návrh, rychlá realizace

Vyhodnotíme a sepíšeme, co vaší zeleni chybí, a co je třeba k tomu, aby byla vaše zelená výzdoba zase krásná. Která rostlina potřebuje přesadit, ostříhat nebo přemístit do většího květináče. Které se nedostává hnojivo. Odhalíme, jestli vaši zeleň trápí choroby rostlin nebo škůdci a navrhneme, jak je zlikvidovat. Návrh si odsouhlasíme a pak už se vrhneme do práce na tom, aby vaše zeleň zase vypadala perfektně.

Zatočíme s nezvanými návštěvníky

Když dojde na choroby a škůdce rostlin, nevyplatí se váhat. Naši zahradníci splnili zkoušky státní rostlinolékařské správy a jsou vybaveni i spoustou praktických zkušeností. Díky tomu mohou napadené rostliny zachránit. Protože ví, kdy a jak zasáhnout. I kolikrát zásah opakovat.

Neriskujte, že se vašim rostlin zase nebude dařit. Nechte pravidelnou péči na nás.


1/ 5
2/ 5
3/ 5
4/ 5
5/ 5
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE