Přejít na produktové menu

Návrhy, realizace a údržba exteriérů

Vlna

Postaráme se, aby se okolí vašich budov zelenalo a vypadalo tak reprezentativně, jak si přejete. Vybereme pro vás vhodnou zeleň, rostliny zasadíme a pravidelně se o ně budeme starat, aby se klienti a zaměstnanci i v exteriérech vaší společnosti cítili dobře.

Napište nám

Proč si vybrat nás

  •  Návrh, na kterém se dohodneme, rychle a profesionálně zrealizujeme
  •  O zeleň se budeme pravidelně starat. Posekáme trávu, prořežeme stromy, postaráme se o revitalizaci i postřiky

 Návrh podle vašich potřeb

Vypracujeme pro vás návrh, který respektuje vaše potřeby a specifika vaší firmy. Společně se dohodneme, jaké máte představy a vybereme pro vás rostliny nebo dřeviny, které budou v okolí vaší budovy fungovat a růst nejlépe. Vymyslíme, kam je zasadit, abychom vytvořili funkční a přitažlivé prostředí pro návštěvy i zaměstnance.

Hladká realizace

Vyznat se v tom, kdy co sázet a kde exteriérovou zeleň sehnat, není snadné. My máme 20 let zkušeností a v oboru se vyznáme, takže tenhle úkol vyřídíme za vás. Rostliny vysadíme podle návrhu a postaráme se o to, aby dostaly vše potřebné a aby se jim dařilo.

Odborná péče

Postaráme se, aby vaše exteriérová zeleň vypadala stále upraveně a zdravě.  Vezmeme si na starost péči o rostliny, dřeviny i trávník. Posekáme trávu a zbavíme vás plevele. Zajistíme všechno, co je potřeba v okolí budov udělat. Protože pravidelná péče se vám vždycky vyplatí víc než nákladná revitalizace zeleně.


1/ 10
Pečujeme o exteriéry administrativních komplexů
2/ 10
Zajistíme pravidelnou údržbu
3/ 10
Realizace zahrady Vyžlovka
4/ 10
Odborný střih vašich rostlin
5/ 10
Realizace zahrady Vyžlovka
6/ 10
Zakládání zahrady Vyžlovka
7/ 10
Realizace zahrady Vyžlovka
8/ 10
Návrhy, realizace a následná údržba zahrad
9/ 10
Realizace zahrady Vyžlovka
10/ 10
Mulčování rostlin, šetří práci, prospívá rostlinám
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE