Přejít na produktové menu

Zelené stěny a sloupy

Vlna

Maximální množství rostlin na minimálním prostoru. Vertikální zahrady a zelené sloupy jsou řešením pro interiéry, ve kterých není moc místa navíc. Speciální instalací živých rostlin na stěnu, nebo do volného prostoru dodáme místnosti zeleň se všemi jejími benefity. Bude čistit vzduch od škodlivin, zásobovat vás kyslíkem a udělá vám dobře na duši. I v kancelářích bez denního světla.

Napište nám

Proč si pořídit zelenou stěnu či sloup

  • Instalaci dodáme na klíč, nemusíte se o nic starat
  • Získáte krásu a efekt mnoha rostlin, aniž by vás to stálo příliš prostoru
  • Zvýšíte kvalitu vzduchu v místnosti
  • Doplníte kancelář o kus opravdové přírody
  • Ozeleníte i interiéry bez denního světla

Zelené sloupy - pocit procházky pod zelení

Se zcela novými zelenými sloupy vytvoříme živé zelené prostředí, které jde vertikálně dolů, mohou být zavěšeny i jako skupina např. tří v různých délkách.

Rostlinné sloupy je možné vyrobit v délce až 18 m a proto jsou rostlinné sloupy ideální pro použití v místnostech s vysokými stropy, nebo v budovách, kde chceme, aby procházely několika patry a vytvářely tak fantastický efekt. Je možné je samozřejmě použít i v běžných místnostech, jako závěsnou dekoraci ze stropu v recepci, jídelně apod.

V čem jsou zelené sloupy zavěšené v prostoru jedinečné? 

Tak především svým tvaremNepotřebují připojení na vodovodní řád, odpad ani elektřinu. Celý systém je uzavřený a můžeme jej naplnit vodou pomocí jednoho z našich speciálních vozíků, který dokáže vodu do všech kazet načerpat.

Při dodání rostlinných sloupů nebude jejich osázení zcela husté, protože kazety nelze osázet příliš velkými rostlinami. Na druhou stranu dosáhnou nejlepšího růstu tím, že porostou již přímo na sloupku, a časem získají vzhled podobný liáně.

Rostlinné sloupy jsou nejen vysoce dekorativní, ale také inspirativní na pohled a dodají vašemu interiéru něco zvláštního.

Mnoho rostlin, mnoho variant

Rostliny volíme podle toho, jak chcete, aby výsledek vypadal. Umíme vytvořit organické tvary i konkrétní obrazce, jako je třeba firemní logo. Ale také namíchat různé druhy rostlin tak, že zelená stěna vypadá, jako by její design navrhla sama příroda

Flexibilní řešení zelených stěn

Vertikální zahrady jsou nekonečně flexibilní. Vyrábíme je v mnoha různých tvarech, aby zapadly do jakéhokoli interiéru. Je možné je zavěsit do výšky, obtočit okolo sloupu a poslouží i jako oboustranný paraván pro rozdělení prostoru. 

Blesková instalace

Zelené stěny i sloupy vám nainstalujeme na klíč, a to skutečně rychle. U běžně velkých je instalace otázka pár hodin.

Automatická závlaha

Zelenou stěnu automatický zalévá závlahový systém, do kterého se voda doplňuje manuálně nebo automaticky. Jedinou technickou podmínkou pro provoz je elektrická zásuvka.

Umělé osvětlení

Aby měla zeleň dostatek světla a také pro maximální vizuální efekt, instalujeme vertikálním zahradám umělé osvětlení. Rostlinám se díky němu celoročně daří a na osvětlené stěně dokonale vynikne jejich zelená krása.  Nasvícené jsou vertikální zahrady prostě nepřehlédnutelné.

Bez péče se neobejdete

Aby byla zeleň stále krásná a zdravá, o to se postaráme pravidelnou údržbou a péčí. Rostliny pravidelně prostříháme a zkontrolujeme, jestli netrpí chorobami nebo škůdci, které je třeba okamžitě zlikvidovat. Dřív, než rostliny poškodí.

Vyšší vzdušná vlhkost

Vertikální zahrady i sloupy jsou ideální ke zvýšení vzdušné vlhkosti. Vypařuje se z nich velké množství vody, což vhodně upravuje vzduch, který bývá v interiérech příliš suchý. Zároveň je se zelenými stěnami důležité pravidelně větrat, abyste předešli případné přílišné vlhkosti v prostoru.

Řešení bez osvětlení

I bez denního světla se mohou vaše kanceláře zelenat. Přírodu do nich vnesou naše stěny nebo obrazy ze stabilizovaného mechu. Originální dekorace, které není třeba nijak udržovat, a přesto vydrží krásné celé roky.


1/ 34
Kanceláře Portos City Tower
2/ 34
Zelené sloupy
3/ 34
Zelená stěna jako dělící element do kanceláří 
4/ 34
5/ 34
6/ 34
Zelené stěny do interiéru
7/ 34
Vertikální zahrada může fungovat i v prostorech bez denního světla 
8/ 34
Vertikální zahrada zdobí atrium firmy
9/ 34
Vstupní prostor kanceláří Portos
10/ 34
11/ 34
Maximum rostlin na minimální podlahové ploše, Portos
12/ 34
13/ 34
14/ 34
15/ 34
Zelená stěna v prostorách firmy Vodafone
16/ 34
Umíme vytvořit organické tvary i konkrétní obrazce
17/ 34
18/ 34
Zelená stěna v autosalonu Volvo
19/ 34
Zelená stěna ČS na Václavském náměstí
20/ 34
Vertikální zahrady jsou ideální ke zvýšení vzdušné vlhkosti
21/ 34
Praha City Center Klimentská 
22/ 34
Detail rostlin v zelené stěně
23/ 34
Velkoformátová zelená stěna
24/ 34
Detail pestrobarevných rostlin v zelené stěně
25/ 34
Zelená stěna na míru vašich prostor
26/ 34
Zubní klinika KLIKA DENT
27/ 34
28/ 34
Zelené sloupy
29/ 34
30/ 34
Velkoformátová zelená stěna ve společnosti Vodafone
31/ 34
32/ 34
Online agentura Visibility a jejich multifunkční prostor
33/ 34
I zelené stěna může vykvést
34/ 34
K zeleným stěnám zajistíme i vhodné osvětlení 

Reference

Alt popis
Alt popis

Reference od České spořitelny

Instalace více jak 50 zelených stěn na pobočkách po celé republice a jejich následná údržba? Ano :-)
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE