Přejít na produktové menu

Naše společnost

Vlna

Spojuje nás láska k rostlinám všech tvarů a barev

Jsme zahradníci. Na schůzku nechodíme v košili, ale v tričku. Když vidíme suchý list, tak ho utrhneme a strčíme do kapsy. A když po nás zákazník chce něco, o čem víme, že to dlouhodobě nebude fungovat, řekneme mu to. A hlavně mu takové řešení nedodáme. Nedává nám to smysl.

 • Rozumíme si a táhneme za jeden provaz
 • Baví nás, že vám děláme opravdovou radost
 • Jsme stabilní a sladěný tým

Naše zásady

1

Jsme fér

Co slíbíme, dodržíme. A když se objeví nějaké problémy, nezametáme je pod koberec, ale řešíme. Děláme maximum pro to, aby výsledek naší práce stál za to.

2

Jsme rychlí jako vítr

Rychle reagujeme. Umíme flexibilně poskládat kytky a ostatní produkty tak, aby byly aktuálně dostupné. Váš projekt tak zrealizujeme co nejdřív.

3

Odborně poradíme

Neděláme projekty, které zahradnicky nedávají smysl. Místo toho vymyslíme řešení, které je správné a které bude dlouhodobě fungovat.

Můj příběh v Jungle - Martin Lachman, jednatel

V Jungle Interiors jsem od začátku. Roky jsem strávil realizacemi projektů. Od návrhu designu, podepisování smluv, přes nákup zboží až po vlastní realizace. Stovky hodin jsem u klientů pečoval o rostliny, přesazoval je a vracel jim krásu a vitalitu. Díky tomu jsem zažil všechno, co je denním chlebem mých kolegů.

Firma neustále roste, přibývají kolegové a zvyšuje se jejich specializace. A tak je třeba vymýšlet nové postupy, aby všechno bezchybně klapalo. A to mě baví. Ladit způsob, jakým pracujeme, abychom mohli fungovat ještě efektivněji a naše práce dávala ještě větší smysl.

Abych neztratil kontakt se zákazníky, měl reálný vhled na jejich přání a potřeby, vyrážím občas s kolegy na obchodní schůzky a realizace. Zůstávám tak v kontaktu s esencí naší práce. A to mě baví.

Prohlédněte si naší práci

Jak to u nás vypadá

Máme k sobě opravdu blízko

Pravidelně pečujeme o rostliny u zákazníků ve více jak 50 městech po celé republice, proto to k vám nemáme daleko ať jste kdekoliv.

Mapa poboček Jungleinteriors

Zelená historie Jungle Interiors

 • Zelené sloupy
  2023

  Zelené sloupy

  V rodině zelených stěn se zrodil nový člen. Zelené sloupy. Flexibilní řešení s možností zavěšení, instalace kolem stávajících sloupů, nebo volně stojící. Není potřeba připojení k vodě, kanalizaci ani odpadu. Sloupy rostlin jsou zavlažovány mobilním vozíkem s nádrží na vodu při servisních návštěvách.

 • Zelená atria Jungle House
  2023

  Zelená atria Jungle House

  Zelená atria Jungle House jsou naším unikátním zeleným produktem na hranici botanické zahrady v interiéru, zalévaným z 80% dešťovou vodou. Tisíce rostlin a odborná péče vám přinese neuvěřitelný pocit při pobytu v tropické zahradě pod vaší střechou
 • Zelené fasády
  2023

  Zelené fasády

  Se zelenými fasádami oživíme nejen město, ale i zlepšíme kvalitu vzduchu a izolaci budov. Vhodný mix rostlin podle klimatických podmínek a plně automatický chytrý zavlažovací systém, který zavlažuje i v zimě zajistí skvělou prosperitu rostlin. Instalujeme vzrostlé rostliny v 90% pokrytí.
 • Dáváme rostlinám druhou šanci a zakládáme projekt „Plants 2nd Chance“
  2021

  Dáváme rostlinám druhou šanci a zakládáme projekt „Plants 2nd Chance“

  Zakládáme projekt na záchranu rostlin, které kvůli své kondici nemůžou zůstat v reprezentativních prostorách našich klientů. Tuhle zeleň vracíme do života a nabízíme jí druhou šanci. Pořádáme Bazaary pro milovníky rostlin a recyklace. 

   

 • Slavíme 20 let na trhu a posouváme hranice péče o rostliny
  2021

  Slavíme 20 let na trhu a posouváme hranice péče o rostliny

  Máme kulatiny. Dál čerpáme inspiraci ze zahraničí a posouváme hranice údržby rostlin. Zavedli jsme nový pěstební systém, díky kterému rostliny prosperují až 3 týdny, než potřebují naši péči.

 • Představujeme neobyčejnou čističku vzduchu NAAVA
  2020

  Představujeme neobyčejnou čističku vzduchu NAAVA

  Věříme novým technologiím, proto se stáváme výhradním distributorem zelené stěny Naava, která umožňuje dýchat čistý horský vzduch i v interiérech. Produkt vytvářející zdravější pracovní prostředí přichází vzhledem k pandemii Covid-19 v pravý čas.
  Jedna Naava má sílu 6000 rostlin.

 • Náš vlajkový produkt slaví plnoletost
  2019

  Náš vlajkový produkt slaví plnoletost

  Pronájmu rostlin s péčí je 18 let. Naše vlajková služba, za ta léta perfektně vyladěná, zůstává mezi zákazníky i po téměř dvou dekádách pořád stejně oblíbená.

 • Mechy a mechové produkty
  2016

  Mechy a mechové produkty

  Děláme další krok a přicházíme se zeleným řešením, které je téměř bezúdržbové a nepotřebuje přísun denního světla. Přinášíme kus lesa do interiéru.

 • Začínáme s kompletním servisem pobočkových sítí
  2015

  Začínáme s kompletním servisem pobočkových sítí

  Spouštíme náš propracovaný logistický systém a začínáme s realizacemi a následným servisem zeleně v sítích finančních institucí. Děláme kvalitní práci ve slíbených termínech.

 • 2013

  Expandujeme na Slovensko

  Naši klienti si žádají služby i u našich sousedů a tak začínáme nabízet pronájem rostlin s péčí i v Bratislavě. 

   

   
 • Instalujeme první zelenou stěnu
  2011

  Instalujeme první zelenou stěnu

  Neustále sledujeme trendy v zahraničí a tak přicházíme s myšlenkou, jak umístit velké množství rostlin na malou podlahovou plochu.

 • 2009

  Rozšiřujeme působnost po celé ČR

  Praha je nám malá a tak začínáme s projekty i za hranicemi města.

 • Realizujeme první exteriéry
  2005

  Realizujeme první exteriéry

  Reagujeme na poptávku trhu a jdeme z interiéru i ven. Navrhujeme a realizujeme naše první zahrady a terasy.
 • Založení společnosti
  2001

  Založení společnosti

  Pronájem rostlin a jejich následná údržba se stává vlajkovým produktem, se kterým bodujeme na českém trhu, kde máme výhradní působnost. Nikdo jiný tuto službu zatím nenabízí.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE