Přejít na produktové menu

Naši klienti

Vlna
)

Firmy

Alt popis

Reference od společnosti MANTA

Sada analytických nástrojů Manta Tools umožňuje analyzovat a sledovat toky dat na takové úrovni, jako nikdo jiný na světě. Její schopnosti využívá řada světových společností. V jejich nových kancelářích v administrativním projektu Port 7 na vás dýchne pohodová atmosféra domova.
Alt popis

Reference od společnosti Rossmann

Drogistická síť nabízející širokou nabídku značkových produktů i výrobků privátních značek. Zaměřuje se na dekorativní kosmetiku, péči o tělo, dětské produkty, zdravé potraviny a spotřební zboží. Do jejich komplexně zrekonstruovaných kanceláří v administrativní budově GEMINI na pražském Pankráci jsme dodávali rostliny, o které následně zajišťujeme pravidelnou péči.
Alt popis

Reference od Kuchyně SYKORA

Obchodní centrum SYKORA HOME na Praze 9 je vlajkovou lodí firmy Kuchyně SYKORA. Firmy s 30 letou tradicí, reprezentující kvalitu, funkčnost, moderní design kuchyní a bytových interiérů. 
Alt popis

Reference od společnosti Cleevio

Společnost Cleevio zabývající se vývojem softwaru okupuje kanceláře v nové administrativní budově Mississippi House v Karlíně.
Alt popis

Reference od společnosti Celonis Praha

Německá společnost Celonis je lídrem na trhu v oblasti process miningu. Pomáhá společnostem oddělit rutinní práci od důležitých obchodních procesů a vylepšit tak výsledky celé společnosti. Od financí a zákaznických služeb až po výrobu. 
Alt popis

Reference od Nestlé Česko, Nespresso Division

Součástí návrhu nově rekonstruovaných prostor butiku Nespresso ve Westfield Chodov byly i dvě mechové stěny se stabilizovanými rostlinami, který jedinečný styl prodejních prostor prémiové kapslové kávy ještě pozvednou.
Alt popis

Reference od společnosti Bonduelle

Skupina Bonduelle je již po léta největším zpracovatelem zeleniny v Evropě a výrobky nesoucí logo Bonduelle jsou známé po celém světě pro svou špičkovou kvalitu. Jejich pražské kanceláře osvěžil mechový obraz s dřevěným logem.
Alt popis

Reference od Parfumerie Douglas

První parfumerie nesoucí jméno „Parfümerie Douglas“ byla otevřena v Hamburku v roce 1910.  S více než 2 000 obchody v Evropě je dnes Douglas lídrem na evropském trhu. Jejich voňavé kanceláře pražské centrály v Jungmanově ulici si zasloužily vnést kus živé přírody do interiéru.
Alt popis

Reference od Price F(X)

Price F (X). Mezinárodní společnost s pobočkami na mnoha světadílech nabízí nejlepší cenový software pro optimalizaci a správu cen navržený pro ziskovost. To je náš klient, který interiérovou zelení ve svých nových kancelářích rozhodně nešetřil.
Alt popis

Reference od společnosti FTMO

FTMO, dynamicky rostoucí firma dvou mladých českých podnikatelů se v loňském roce stala vítězem žebříčku Deloitte FAST 50, nejrychleji rostoucích podniků ve střední Evropě.
 

Alt popis

Reference od firmy KEARNEY

Kearney je přední světová poradenská firma v oblasti managementu spolupracující s mnoha společnostmi z žebříčku Fortune Global 500 a také s nejvlivnějšími vládními a neziskovými organizacemi.
Alt popis

Reference od Edwards Lifesciences AG branch

Projekt Praga Studios nabízí nádherné prostory s pokročilými technologiemi a luxusními světelnými podmínkami pro živou zeleň. Jedním z nájemců je i firma Edwards Lifesciences AG. Jsme moc rádi, že právě naše zeleň může dělat společnost jejím pracovníkům. O rostliny zde umístěné pravidelně pečujeme. A to jak o interiér, tak i exteriérovou terasu, vytvořenou jako chill out zónu.
Alt popis

Reference od paní Jany Hodgson

Nově zrekonstruovaná vila v pražské čtvrti Troja nabízí pro své majitele komfortní bydlení s nádherným výhledem na Prahu. Ten je zaslouženou odměnou po výstupu značného množství schodů, jak na pozemku k samotnému domu, tak i uvnitř. I to však náš realizační tým zvládl s přehledem a všechny rostliny umístil na svá místa.
 

Alt popis

Reference od společnosti Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj je výborné pivo a kus historie naší země. Jsme rádi, že můžeme být součástí.
Alt popis

Reference od společnosti Schlieger

Přední dodavatel fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a solárních systémů pro ohřev vody se na podzim loňského roku přestěhoval do kanceláří v objektu Nagano Park v Praze Strašnicích. A právě nově zabydlené kanceláře si žádaly zazelenit a vytvořit tak pracovníkům příjemné pracovní prostředí.  
Alt popis

Reference od společnosti Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser je britský výrobce produktů pro zdraví, hygienu a výživu, které měl určitě v ruce každý z nás. Jasným zadáním byly umělé rostliny bez potřeby jakékoliv péče. 

Alt popis

Reference od společnosti Loxia

LOXIA je architektonická a projekční kancelář, která se zasazuje o zodpovědný přístup k architektuře. Jejich zájmem jsou konkrétní stavební projekty, ty, které stojí pevně na svých základech a plní svou funkci. Stavby, které nejsou jen abstraktní myšlenkou na papíře, ale skutečné konstrukce, které jsou navrženy tak, aby vydržely staletí. 

 

Alt popis

Reference od Exclusive Tours

Představte si dovolenou, kde každý detail vašeho pobytu je pečlivě plánovaný tak, aby odpovídal vašim nejvyšším standardům. S Exclusive Tours si můžete užívat luxus v soukromí privátních vil, nabízející pohodlí a služby prvotřídního hotelu bez toho, abyste museli sdílet svůj prostor s ostatními hosty. Od šéfkuchaře, který pro vás připraví gurmánské pokrmy, přes pokojskou, která se postará o dokonalou čistotu, až po osobní masérku, která vám dopřeje relaxační masáž přímo ve vaší vile. Ať už cestujete kamkoliv, s Exclusive Tours vás čeká cestování ve stylu private jetem, luxusní ubytování a rezervace na nejatraktivnější  místa na světě. Vychutnejte si dovolenou bez kompromisů, kde luxus a soukromí jdou ruku v ruce s absolutním pohodlím.
 
Alt popis

Reference od firmy Photon Energy

Společnost Photon Energy Group poskytuje solární energetická a vodohospodářská řešení téměř po celém světě. Na trhu obnovitelných zdrojů energie působí již více než 15 let a na vodohospodářském trhu téměř 8 let, stále roste a rozšiřuje činnost do nových obchodních oblastí, trhů i pracovních pozic.

 

Alt popis

Reference od firmy Boutiq Development

Boutiq Development má na starosti kompletní dohled nad procesem realizace projektů v rámci celé skupiny Boutiq. Jeho hlavním zaměřením je koordinace inženýrských aktivit potřebných k získání stavebního povolení, výběr vhodných architektů a projektantů a dohled nad finální fází stavebního procesu včetně finálního předání klientovi.
Alt popis

Reference od Dětský domov Kralupy nad Vltavou

Dětský domov v Kralupech nad Vltavou rodinného typu je bezpečným přístavem pro 22 dětí ve věku 5-19 let. Domov je vyjímečný právě svoji malou kapacitou, díky které se dokáží přiblížit běžnému režimu rodiny.
Alt popis

Reference od Senior Komplex

Vytváříme zelené prostředí v Domovech pro seniory a bytech s pečovatelskou službou Senior Komplex. Díky našim recyklovaným rostlinám (projekt Plants 2nd Chance Bazaar) prožívají senioři svůj podzim života v příjemném, zdravém prostředí suplující domov.
 
Alt popis

Reference od společnosti Doosan

Společnost Doosan jsou tak trochu bagry. Bagry mají blízko k betonu. Proto jsme zvolili květináče v betonovém designu.
Alt popis

Reference od společnosti ADP

Vždy máme dobrý pocit, když pečujeme o zákazníka opravdu dlouhé roky. Potvrzuje to, že děláme dobrou práci.

Nábytkáři

Alt popis

Reference od společnosti Delso Interiéry

Česká rodinná firma působící na trhu již 30 let. DELSO jsou odborníci na zdravé ergonomické sezení a vybavování kancelářských prostor na míru. 

Alt popis

Reference od společnosti cre8

Spolupráce s cre8 je často zajímavá, protože realizují designově zajímavé projekty.
Doplnit je rostlinami je někdy zábava, někdy výzva, ale nikdy nuda.

Pobočková síť

Alt popis

Reference od České spořitelny

Instalace více jak 50 zelených stěn na pobočkách po celé republice a jejich následná údržba? Ano :-)
Alt popis

Česká spořitelna

Roky pečujeme o zeleň na pobočkách po celé ČR. Těší nás, že naše stěny vidí každý měsíc tisíce lidí. :-)

Architekti, designéři

Alt popis

Mechový obraz s logem v nové prodejně Rossmann na Václavském náměstí

Tým MORIS design je již déle jak 25 let specialistou na návrhy a realizace designových interiérů prodejen, kanceláří a dalších komerčních prostor, včetně propagace a reklamy. 

Alt popis

Reference od MTMCO

Společnost MTMCO poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby interiérů a kancelářských prostorů. Naše spolupráce trvá od roku 2022.
Alt popis

Reference od YUAR...Your_Urbanism_&_Architecture

Mezinárodní tým architektů, jejichž doménou jsou kanceláře a korporátní design. Projekty tvoří komplexně a k tomu potřebují spolehlivého partnera pro návrhy a dodávky biofilního designu. Jsme nesmírně rádi, že to můžeme být my.
Alt popis

Reference od S.H.S Architekti

Spolupráce proběhla na nových kancelářích pro amerického leadra v oblasti licencovaných produktů a služeb v počítačové oblasti. Jejich zbrusu zrenovované kanceláře na Brumlovce jsou plné ostrůvků bujných zelených rostlin. Takto by měly vypadat zdravé zelené kanceláře 21. století.
 

Facility management

Alt popis

Reference od společnosti CBRE

Centrální kanceláře CBRE a pražském Palladiu prošly nedávno komplexní rekonstrukcí. Nyní odrážejí nejmodernější trendy v oblasti pracovního prostředí a přizpůsobují se hybridnímu modelu práce.
Živé rostliny s péčí dodáváme nejen do kanceláří CBRE, ale hlavně do prostor jejich klientů.

Alt popis

Reference od společnosti B+N Czech Republic Facility Services

Mnoho klientů s odlišnými požadavky a různými podmínkami pro rostliny. To přesně vystihuje dlouhodobý servis rostlin pro facility management.
Alt popis

Reference od AZ Facility

Nové administrativní budově o třech patrech ve městě Liberec chyběla k dokončení poslední tečka ve formě interiérové zeleně.
Požadavek klienta byl na světlé obaly v moderním, jednoduchém stylu. Momentálně jsou v řešení mechové obrazy, které by ještě vylepšily celkovou akustiku budovy.