Přejít na produktové menu

Péče a údržba stávajících rostlin

Vlna

Ať už vám pro pravidelnou údržbu rostlin chybí čas nebo znalosti, nemusíte si dělat těžkou hlavu. Vezmeme to za vás. Vašim rostlinám věnujeme pozornost a péči, jako by byly naše vlastní. Můžeme tak zaručit, že budou dlouhodobě v perfektní kondici.

Napište nám

Proč nechat péči o rostliny na nás

  • Postaráme se, abyste měli zdravé a krásné pracovní prostředí bez starostí
  • Vyléčíme rostliny, které trápí choroby nebo škůdci
  • Zeleň správně zalijeme - ani málo, ani moc
  • Rostliny pravidelně očistíme a zastřihneme
  • Kytky, kterým se nedaří, vyměníme za nové

Zdravé rostliny = zdravotní benefity

Aby rostliny do interiérů přinášely to, co mají – tedy čistší vzduch a pozitivní efekt na lidskou psychiku, musí být zdravé. Zaprášené a zbědované kytky potřebují samy zachránit. Proto vaší zeleni dáme tu správnou péči. Udržíme ji v takové kondici, aby vám mohla denně dávat maximum.

Nenecháme brouka žít

Péče o rostliny je náročná na čas i znalosti. Pokud nejste odborník, často to, že je něco špatně, poznáte až ve chvíli, kdy je na záchranu rostliny pozdě. Naši zahradníci mají zkoušky ze státní rostlinolékařské správy, takže nezvané hosty objeví hned a škůdce odborně a účinně zlikvidují. Vaše rostliny tak zůstanou krásné.

Zalít, ale nepřelít

Správně rostliny zalévat je klíčové, zároveň je to tak trochu alchymie. Nejen, že každá potřebuje jiné množství vody, ale roli hraje také množství denního světla, roční období, topná sezona nebo třeba přítomnost klimatizace. My jsme profesionální zahradníci a umíme všechno výše psané zhodnotit. A tak vaší zeleni dáme přesně to, co potřebuje.

Kvalitu garantujeme

Součástí péče o vaše rostliny je výměna těch, kterým se nedaří. Ta je automatická, pokud si zeleň u nás koupíte. Máte rostliny vlastní? Než si je vezmeme za své, revitalizujeme je, aby byly ve špičkové kondici.


1/ 5
Zajistíme péči o vaše rostliny
2/ 5
Aglaonema 
3/ 5
Sanseviera
4/ 5
Zamioculcas
5/ 5
Naše údržba = rostliny v perfektní kondici
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE