Přejít na produktové menu

Naše květinová aranžmá udělají první dojem nezapomenutelným

Vlna
Přemýšleli jste někdy, jaký první dojem zanechává vaše recepce? První dojem je nepochybně důležitý. Vaši návštěvníci si během prvních pár vteřin vytvoří názor na vaši firmu. Přivítejte vaše klienty a návštěvníky krásným květinovým aranžmá! U nás se specializujeme na vytváření poutavých aranžmá z hrnkových rostlin, která dodávají vašim recepcím nejen estetickou hodnotu, přátelskou atmosféru, ale také dlouho vydrží.
Naše květinová aranžmá udělají první dojem nezapomenutelným

Pohodlí a jednoduchost

Každý měsíc pro vás připravíme novou květinovou výzdobu, kterou vám zavezeme a umístíme na požadované místo. Vaše kancelář bude vždy vypadat svěže a moderně a vy se o nic nestaráte.

Výběr správných druhů a hra s barvami

Rostliny, které dlouho vydrží a nevyžadují denní péči, jsou ideální volbou. Zapomeňte na monotónní zelenou. Barvy mají velký vliv na náladu. Jasné a svěží barvy přidávají energii. Studené a tlumenější navodí klid a harmonii. Mixujeme rostliny s různými tvary listů, odstíny zelené a barevnými květy, abychom vytvořili dynamický a živý prostor.

Zapojení sezónních prvků

Sezónní květiny a dekorace přidají aranžmá svěžest a aktuálnost. Cibuloviny na jaře, nebo vánoční hvězdy v zimě jsou skvělou volbou. Všechny naše aranže jsou navrženy tak, aby vyžadovaly minimální údržbu. Vytváříme je s ohledem na životnost minimálně jednoho měsíce.

Profesionalita

Naše odbornice Anička má letité aranžerské zkušenosti a dbá na každý detail. Její oko neustále sleduje aktuální trendy a neunikne ji žádná inspirace. Každá měsíční série aranžmá je tak jedinečná a vytváří nezapomenutelný dojem.

Designové obaly

Obaly vybíráme dle vašich konkrétních prostor. Tvar, materiál i barva koresponduje s vaší recepcí či zasedací místností.

Zdraví a pohoda

Stejně tak jako stálozelené, tak i kvetoucí živé rostliny zlepšují kvalitu vzduchu a přispívají k celkovému pocitu pohody v pracovním prostředí. Vaši zaměstnanci i návštěvníci se budou cítit lépe.

Ekologický dopad

Udržitelnost je klíčovou hnací silou v mnoha odvětvích, včetně interiérového designu. Naše aranžmá jsou ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Rostliny, které v aranži vydrží déle jak měsíc, recyklujeme. Umělé květy a dekorace často doplňují živé zelené rostliny a dají se používat opakovaně.

Nejen že naše květinová aranžmá zkrášlí vaše recepce, ale také vytvoří prostředí, které zanechá trvalý dojem.

Dejte své firmě nový rozměr s našimi květinovými aranžmá!

Chcete se dozvědět více nebo si domluvit konzultaci? Napište nám do zpráv.

P.S. Jaký je váš oblíbený druh rostliny do kanceláře? Dejte nám vědět v komentářích!


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE