Přejít na produktové menu

Asahi inovuje interiér svých kanceláří sérií kulatých mechových a živých obrazů

Vlna
V dnešní době, kdy se design stává stále důležitějším prvkem firemní identity, hledají společnosti nové a inovativní způsoby, jak oživit své stávající pracovní prostory. Jeden z trendů, který v současné době získává na popularitě díky své dlouhodobé udržitelnosti, je používání mechových obrazů. 
Asahi inovuje interiér svých kanceláří sérií kulatých mechových a živých obrazů

Kreativní spojení přírody a moderní estetiky

Společnost Asahi Group Holdings je globálním výrobcem piva, lihovin, nealkoholických nápojů a potravin, s působností ve více než 100 zemích a regionech po celém světě. Do svých firemních prostor v pražském Myslbeku přináší nový rozměr se sérií kulatých mechových i živých obrazů, které kombinují přírodní prvky s moderní estetikou

Funkčnost a udržitelnost mechu

Mechové obrazy jsou vyrobeny z masivního dubového kulatého rámu a ekologicky zpracovaného plochého a kopečkového mechu. Ty pak přináší do prostoru nejen krásu, ale také příjemné zateplení bílých zdí. Kromě estetického designu jsou mechové obrazy také funkčním prvkem. Mechový materiál přináší do prostoru přirozenou absorpci zvuku, což je pro otevřené kanceláře ideální. Zároveň jsou tyto obrazy dlouhodobě udržitelným řešením, jelikož jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a minimalizují ekologický otisk.

Inspirace pro týmovou kreativitu

Série kulatých mechových i živých obrazů pro Asahi není jen dekorací, je to také způsob, jak inspirativně ovlivnit pracovní prostředí. Přítomnost přírodních prvků zlepšuje kvalitu vzduchu a podporuje pocity pohody a kreativity, což může přispět k lepší pracovní atmosféře a týmové produktivitě.

Živé zelené obrazy

Kulaté bílé rámy z lakovaného lesklého kompozitu jsou osázené převislými rostlinami Scindapsus pictus 'Argyraeus', 'Global Green', 'Silvery Ann' a Epipremnum pinnatum 'Golden Pothos'. Nebude trvat dlouho a rostliny se rozrostou a budou tvořit husté zelené hrozny.

Kombinace designu, funkcionality a udržitelnosti činí tyto obrazy skvělou volbou pro všechny, hledající způsob, jak rychle vylepšit svůj pracovní prostor.

Pořiďte si mechové produkty právě k vám a zjistěte, jaké jsou jejich hlavní benefity. Mezi ty nejvýznamnější patří:

  • Jsou bezúdržbové
  • Nepotřebují denní světlo
  • Přináší do prostoru skutečnou přírodu, dotek lesa
  • Nabízí se v nepřeberném množství velikostí, dekorů a barev

1/ 12
2/ 12
3/ 12
4/ 12
5/ 12
6/ 12
7/ 12
8/ 12
9/ 12
10/ 12
11/ 12
12/ 12
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE