Přejít na produktové menu

Mechový obraz do soukromého bytu

Vlna
V minulém týdnu jsme dokončili tento mechový obraz v rozměru 1,8 x 1,4 metru, v kombinaci plochého a kopečkového mechu, doplněný stabilizovaným Eucalyptem a dřevinami v barvě jídelního stolu z masivu.
Mechový obraz do soukromého bytu

Mechové obrazy a stěny dodáváme nejen do firem, ale i do domácností. Ať už máte jasnou představu, nebo necháte návrh na nás, užívat si budete bezúdržbovou zeleň po mnoho let. Stačí zaslat fotografii vašich prostor a my vám připravíme návrh s vizualizací.

Zamilujete se na první pohled!

Mech se hodí se do každého interiéru bez ohledu na potřebu denního světla. Zdobit tak může prostory obývacího pokoje, jídelny, haly, ale i třeba toalety. Vyvarovat bychom se měli pouze extrémně suchému, nebo naopak vlhkému prostředí. Mech je vhodný i pro ty, kterým se příliš nedaří pěstování živých rostlin.

Design mechových stěn a obrazů je nepřehlédnutelný!

Z našeho mechového produktu se můžete radovat již do 2 týdnů od vaší objednávky. Dopravíme a odborně nainstalujeme po celé České republice.

Tak co, už také pokukujete na své holé zdi, kde by se mechová kráska nejlépe vyjímala?


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE