Přejít na produktové menu

Mechový obraz s logem Meddi Hub

Vlna
MEDDI Hub prezentuje medicínu 21. století. Jejich originální mobilní aplikace umožňuje nonstop komunikaci mezi pacienty, lékaři a zdravotnickými institucemi. Za dva roky provozu používají aplikaci tisíce uživatelů po celé ČR, Slovensku a nově i v některých zemích Latinské Ameriky.
Mechový obraz s logem Meddi Hub

Jejich nové, moderní kanceláře v pražském Florentinu zdobí velkoformátový obraz 2500x1250 mm z plochého stabilizovaného mechu s logem, které je vytvořeno z kopečkového mechu. 

Stabilizovaný mech

  • přinese do vašich prostor skutečný kus přírody
  • vydrží až deset let
  • pro vás je to téměř bez práce
  • stačí pouze párkrát do roka oprášit

I vaše logo může být součástí živé zelené dekorace. Stačí nám předat podklady v křivkách a my už si vyrobíme šablonu, podle které bude 3D logo z kopečkového mechu našimi floristy vytvořeno.


1/ 5
Obraz v kombinaci plochého a kopečkového mechu
2/ 5
Zelená krása bez údržby
3/ 5
Mech má i skvělé akustické schopnosti
4/ 5
Logo MEDDI Hub z kopečkového mechu
5/ 5
Bílé sterilní prostředí oživí kus přírody
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE