Přejít na produktové menu

Mechový paraván jako "nejen" dekorační prvek do vašich kanceláří

Vlna
Mechový paraván je dekorační prvek, který přináší do kancelářského prostoru kus přírody. Pohled na měkké nadýchané kopečky svěže zelené barvy vám navodí pocit klidu a pohody. Slouží nejen k oddělení pracovního prostoru, ke zlepšení akustiky, ale svým atraktivním vzhledem i jako estetická záležitost.
Mechový paraván jako "nejen" dekorační prvek do vašich kanceláří

Mechové produkty fungují podobně jako živé rostliny. Oproti nim však nepotřebují denní světlo. Zelená barva je uklidňující a snižuje pocit stresu a neklidu. 

Přesvědčte se na vlastní oči

Rádi vám představíme mechový paraván přímo na našem showroomu v Praze.

Každý paraván s rozměry šířka 80 cm ‣ výška 196 cm  ‣ tloušťka 5,4 cm ‣ je ručně vyroben na zakázku, proto je každý jedinečným kusem. Rám paravánu je z březové překližky s povrchovou úpravou z přírodního oleje. Ve spodní části jsou měkčená, pogumovaná kolečka s brzdou. Na výběr jsou 3 barvy lakování nohou – bílá, černá, šedá. 

Mechové paravány dobře vypadají, hodí se kamkoliv a mají řadu využití a benefitů

  • Oddělení pracovních oblastí

Mechový paraván může být použit k vizuálnímu oddělení jednoho pracovního místa od druhého, což vede ke zvýšení soukromí a koncentrace.

  • Zlepšení akustiky

Mech pohlcuje zvuk a tím snižuje hluk v kanceláři a vytváří klidnější pracovní prostředí.

  • Bez údržby

​Aby mech zůstal stejně šťavnatý a přitažlivý na pohled, stabilizují se rostliny spolehlivou technologií. Míza rostlinek je nahrazena speciálním, ekologicky odbouratelným roztokem, který je udrží stejně krásné celé dlouhé roky. Mechy vypadají stále jako živé, přitom se o ně nemusíte nijak starat. A tak vás jejich provoz nestojí vůbec nic. 

  • Estetická hodnota

Design mechových produktů je nepřehlédnutelný. Mechový paraván tak může být použit i jako dekorační prvek.

  • Zelený prvek

Pokud se zajímáte o ekologické záležitosti, mechový paraván může být atraktivní volbou, protože je vyroben z přírodních materiálů a přispívá k ekologičtějšímu designu vaší kanceláře. 

  • Kreativní využití

Mechové paravány jsou flexibilní a přizpůsobitelné díky kolečkům. Můžete je umístit podle svého vkusu a potřeb. Jsou opatřeny bílou magnetickou tabulí na vaše poznámky či fotografie.

Chcete od zeleně v  interiéru, aby nejen krásně vypadala, ale také zlepšovala kvalitu vzduchu? Neocenitelnou práci odvede zelená stěna nebo neobyčejná čistička vzduchu NAAVA. Stejně jako mechové stěny ani jedna z nich nepotřebuje denní světlo. Můžete je tak umístit kamkoliv.


1/ 9
2/ 9
3/ 9
4/ 9
5/ 9
6/ 9
7/ 9
8/ 9
9/ 9
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE