Přejít na produktové menu

Neobvyklý osud našeho vánoční dárku

Vlna
Tak jako každý rok jsme vytvořili "zelenou radost" pro naše klienty, partnery i přední dodavatele jako poděkování za spolupráci v daném roce. Jedním z obdarovaných byl i pan jednatel Ing. Michal Voplakal Ph.D., z firmy JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o. zabývající se prodejem stavebních prvků do železobetonových konstrukcí od předních německých dodavatelů.
Neobvyklý osud našeho vánoční dárku

Jeho oblíbenou tradicí je již po dlouhá léta pořádání veřejné aukce obdržených vánočních dárků. Celou částku pak věnuje na dobročinné účely. Letos byla finanční pomoc směrována na transparentní účet manželů s postiženou dcerou, kteří přišli v důsledku požáru o dům.

Náš vánoční dárek pomáhá! 

Tento osud potkal i náš mechový obrázek, který má dnes již nového majitele a my pevně věříme, že mu bude dělat radost ať už v kanceláři, nebo doma po dlouhou dobu.

Mechové produkty jsou totiž bezúdržbové a ke své prosperitě nepotřebují denní světlo. Umístit je tak můžete i na místa, kde by se živé zeleni nedařilo. V ideálních podmínkách vydrží tahle zelená krása až 10 let.