Přejít na produktové menu

Nový butik Nespresso na Zličíně

Vlna
Všichni jistě znáte vynikající kávu Nespresso. Jejich osobitý styl prodeje je zcela nezaměnitelný. Právě byl otevřen nový butik v Metropoli Zličín. 
Nový butik Nespresso na Zličíně

Kromě skvělé kávy zde naleznete i „naši“ mechovou stěnu se stabilizovanými rostlinami, která podtrhuje dokonalý design celého interiéru.

Podklad stěny je tvořen plochým mechem, na kterém jsou umístěny stabilizované rostliny různých druhů a zelených odstínů, vytvářející pestrý obrazec doplněný nerezovým logem. Celou atmosféru doplňuje cílené nasvícení.

A co to vlastně stabilizované rostliny jsou?

Jedná se o pravé „živé“ rostliny, které jsou na několik dní naloženy do stabilizačního roztoku a následně vysušeny. Díky stabilizaci si rostliny zachovávají svou barvu a svěží vzhled po dobu až deseti let. Jsou zcela bezúdržbové a určené výhradně do interiéru.

Pokud Váš prostor nemá dostatek denního světla a preferujete zeleň bez údržby, je pro Vás tato forma osvěžení prostor ta pravá. Vyžádejte si svou nabídku!


1/ 10
Mechová stěna se stabilizovanými rostlinami v butiku Nespresso na Zličíně
2/ 10
Detail stabilizované rostliny
3/ 10
Butiky Nespresso mají svůj nezaměnitelný styl
4/ 10
5/ 10
Interiérová zeleň do tmavých prostor
6/ 10
7/ 10
Mech a stabilizované rostliny, ta správná volba do prostor bez denního světla
8/ 10
Bezúdržbové řešení interiérové zeleně
9/ 10
10/ 10
Nespresso, what else? 
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE