Přejít na produktové menu

Originálně ztvárněné logo společnosti Bonduelle

Vlna
Rodinná francouzská firma s tradicí již téměř 170 let je největším zpracovatelem sterilované a mražené zeleniny v Evropě. Kukuřice a hrášek jsou klasikou, dnes si ale pochutnáte i na hotových jídlech plné skvělé směsi luštěnin a zeleniny s kapkou extra panenského olivového oleje, které lze konzumovat ihned po otevření.
Originálně ztvárněné logo společnosti Bonduelle

Zeleň bez potřeby denního světla

Chodba kanceláří pražské centrály nedisponuje denním světlem a tak byla volba zeleně ze stabilizovaného mechu ta pravá.

Navrhli jsme obraz ve formátu 2500x1250 mm v kombinaci kopečkového a plochého mechu v nerezovém rámu. Do mechu bylo nainstalováno logo vyřezané ze světlého dřeva.

Různě vysoké mechové kopečky vytváří 3D efekt

Umění z mechu a dřeva je přírodní, trvanlivé a bezúdržbové. Zelená barva působí pozitivně na zdraví a psychiku každého člověka.

Chcete také okusit kouzlo lesa v interiéru?

Napište nám svou představu, nebo nechte návrh zcela na nás.

 

 

 


1/ 5
2/ 5
3/ 5
4/ 5
5/ 5
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE