Přejít na produktové menu

Velkoformátový mechový krasavec v Hobbytecu

Vlna
Velkoformátový mechový obraz byl nedávno instalován do společnosti HOBBYTEC. Kombinace kopečkového a plochého mechu, tropických dřevin a stabilizovaných rostlin se ve formátu 2500x1250 cm skvěle vyjímá ve vstupní hale u recepce.
Velkoformátový mechový krasavec v Hobbytecu

Jedná se o přírodní mech a rostliny, které jsou speciálním biologicky rozložitelným roztokem stabilizovány, takže působí svěže po skutečně dlouhou dobu, až 10 let.

Mechové obrazy a stěny navrhujeme přímo na míru prostor klienta. Jsme moc rádi, pokud nám nechá klient volnou ruku a můžeme nechat naše kreativní vnímání prostoru plně rozvinout.

Vybírat můžete z široké palety rámů z masivu i kovu, které padnou do každého interiéru.

Obraz ve velké ploše ale funguje docela dobře i bez rámování. Součástí naší realizace je kromě vizuálního kreativního návrhu a tvorby i finální instalace ve vašich prostorech. 

Mechové produkty jsou moderním designovým prvkem vhodným jak do firem, tak i do interiéru domácností. Zelená barva navozuje pocit štěstí a pohody, nepotřebují denní světlo a jsou téměř bezúdržbové.

Tam, kde se nedaří živým rostlinám, nebo pro toho, kdo nemá čas na pravidelnou údržbu a péči, je to skvělá volba! 

Kdo by něco takového nechtěl? 


1/ 10
Mechový obraz ve společnosti Hobbytec
2/ 10
Mech zdobí vstupní prostory společnosti 
3/ 10
Mechový obraz v provedení bez rámu 
4/ 10
Detail mechu, dřevin a stabilizovaných rostlin
5/ 10
6/ 10
7/ 10
Velkoformátový obraz Hobbytec
8/ 10
9/ 10
Mechové produkty do firem 
10/ 10
Mechový obraz pro Hobbytec
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE