Přejít na produktové menu

Loajalita, vlastnost, které si nadmíru ceníme

Vlna
Veronika je s námi již 8 rokem. K rostlinám tíhla asi odjakživa. Vystudovala střední zahradnickou školu, na které i následně učila. Prošla si cestou velkých zahradnických hobby marketů i prací floristky v květinářství. 
Loajalita, vlastnost, které si nadmíru ceníme

Veronika je akční člověk.

Potřebuje k životu pohyb a rychlejší spád událostí. Proto upřednostnila zahradnickou práci, která ji svou pestrostí umožňuje žít každý pracovní den trochu jinak.

Možnost zkráceného úvazku

S odstupem pár let, po narození dcery, zahájila svou kariéru v Jungle Interiors na zkrácený úvazek. Velký benefit, který naše společnost ženám, které se vrací po mateřské do pracovní režimu nabízí. Jak holčička rostla, Veronika se začala věnovat práci naplno. V současné době je její hlavní činností realizace interiérových i exteriérových projektů, osazování zeleně ve firmách podle projektové dokumentace.

Floristika

Před koncem roku většina časová dotace padne na organizaci práce při přípravě vánočních dekorací a výzdoby pro firmy, hotely, restaurace či pasáže. S ohledem na její praxi také v oblasti floristiky, i řadu aranží připravuje osobně. Volný čas tráví holky nejraději aktivním pohybem v přírodě.

Děkujeme Veronice za její nasazení a věrnost, kterou Jungle Interiors zachovává již tolik let.


1/ 10
2/ 10
3/ 10
4/ 10
5/ 10
6/ 10
7/ 10
8/ 10
9/ 10
10/ 10