Přejít na produktové menu

Nově vytvořená role, pro Báru jak stvořená

Vlna
Realizační tým se neustále rozrůstá a jeho šéf již nutně potřeboval druhou pravou ruku. Bára vám poví, jak vnímá svou novou pracovní roli a jak se jí u nás líbí.
Nově vytvořená role, pro Báru jak stvořená

Nově vzniklá pozice

"Nově vzniklá pozice Asistentky realizačního oddělení je i pro mě novinkou v pracovních zkušenostech. A co si pod tím představit? Plánuji realizace interiérů, exteriérů, mechových obrazů nebo údržby zelených stěn všem svým kolegům na každý pracovní den. Někdy je to celkem fuška, když se sejde více velkých akcí naráz a do toho nám onemocní zahradník. Ale vždycky se to zvládlo na výbornou, a to hlavně díky skvělé partě lidí, která je součástí Junglu. Stále se s touto novou pozicí sžívám, a postupem času mi přibývají nové zajímavé úkoly a výzvy. Ale osobně mě tato práce oslovila a baví mě. Každý den mám jinou náplň práce, je pouze na mě, jak si práci v průběhu dne uspořádám. Nejedná se čistě o sezení za stolem a zadávání nudných dat do excelovských tabulek. Je to práce kreativní, člověk musí hodně používat hlavu, naplánovat všechny zahradníky v kooperaci s Team Leadery na akce včetně aut a podkladů pro sklad, hlídat si, zda již zboží dorazilo, zda je mechový obraz hotový, kontaktovat klienty a spousty dalších záležitostí..."

"Z mého pohledu určitě není nově vzniklá pozice krokem vedle, ale spíše velkým plusem pro Jungle."

Proč z účetnictví do kytek

"Jsem člověk, který má rád výzvy a zkouší nové věci. V účetnictví je výzvou maximálně to, najít si svou vlastní chybu. A to není nic pro mě. U kytek je práce velmi různorodá, zábavná a inspirativní. Každý den přináší nové zážitky a jako holka z kanclu jsem šťastná, když se naučím název další rostliny nebo můžu jet s ostatními kolegy do terénu a zažít na vlastní kůži, jak to na projektech probíhá a přidat ruku k dílu. Takové dobrodružství byste v oblasti účetnictví jen těžko hledali."

"Možná vypadám jako princezna, ale jak se říká… nikdy nedávejte na první dojem."

Čím vnímám, že jsem týmu pomohla

"Myslím si, že můj přátelský postoj ke kolegům vytváří příjemné prostředí, jak v naší kanceláři, tak ve veškeré naší komunikaci. Tento postoj se následně odráží v tom, že se na mě rádi obrací s dotazy, s novými zakázkami, nebo v případě, že nemají v něčem jasno. Snažím se jim vycházet vstříc při plánování jejich věcí, aby vše šlo jako po másle a všichni byli ve finále spokojení. Zajišťuji pro ně informace do největších detailů a připravuji pro ně podklady k zakázkám, aby neztráceli zbytečně čas banalitami jako je například parkování atd. Ovšem největší úlevu určitě pocítil můj šéf Jan Dolejší, jakožto Projektový manažer, který se nyní může soustředit na podstatné úkoly v naší firmě, nebo si užít poklidnou dovolenou."


1/ 12
2/ 12
3/ 12
4/ 12
5/ 12
6/ 12
7/ 12
8/ 12
9/ 12
10/ 12
11/ 12
12/ 12