Přejít na produktové menu

Oddělení floristiky pod taktovkou Báry

Vlna
Dnes bychom Vám rádi představili naši novou šéfku skupiny floristů, Barbaru. Bára pochází ze Slovenska, ale v Praze žije již několik let. Její kreativní myšlení, láska ke květinám, cit pro detail a umělecký duch (jejím koníčkem je fotografování), je tak zárukou vždy krásných výtvorů.
Oddělení floristiky pod taktovkou Báry

A co vlastně vedlo Báru k této práci?

Touha přinášet lidem přirozenou krásu a svěžest čerstvých květin a radost z nich každý den. Její zkušenosti z velkého pražského květinářství tak zde může nadále obohacovat pravidelnou přípravou květinových aranžmá, vazbou řezaných kytek, aranžováním sukulentů či jiných stálých rostlin do skleněných terárií, zajištěním svatebních či jiných společenských projektů.

Práce se stabilizovaným mechem je samostatná kapitola.

Velkou část její práce tvoří i činnosti spojené s produkty ze stabilizovaných mechů a rostlin. Velkoformátové mechové obrazy a stěny navrhuje na míru klienta. Do nádob různých tvarů i materiálů připravuje mechové dekorace, které Vám vydrží dělat krásné prostředí po dlouhou dobu.

Není to jen o kytičkách.

Tato pozice v naší společnosti vyžaduje také obchodního ducha potřebného pro jednání s klienty, poradenskou činnost a přípravu cenových nabídek či prezentací. V neposlední řadě také organizaci a realizační zajištění celého vánočního období, tematické výzdoby pro hotely, restaurace, pasáže a firmy.

VÍTÁME BÁRU do našeho týmu!


1/ 14
2/ 14
3/ 14
4/ 14
5/ 14
6/ 14
7/ 14
8/ 14
9/ 14
10/ 14
11/ 14
12/ 14
13/ 14
14/ 14