Přejít na produktové menu

Roli jednoho z Team Leaderů zastává Radek

Vlna
Team Leader firmy zabývající se interiérovou zelení do firem. Co si pod touto pozicí představit? Pestrá činnost v terénu i kanceláři, při které se skutečně nudit nestihnete. Zodpovědnost za nové realizace a prosperitu stávajících rostlin ve svém regionu. Řízení týmu zahradníků. Krásná práce s živým materiálem a výsledkem, který dělá velkou radost na duši dalším lidem. Radek vám poví svůj příběh ...
Roli jednoho z Team Leaderů zastává Radek

Moje začátky ...

"Vystudoval jsem ekonomii a převážnou část své pracovní kariéry jsem strávil v cestovním ruchu v největší CK v České Republice. Práce to byla zajímavá, nicméně s postupem času jsem si čím dál více uvědomoval, že vysedávat celé dny v kanceláři není nic pro mě. Proto jsem začal googlit a objevil jsem "sexy" firmu Jungle Interiors. Nejdříve jsem si vyzkoušel tréninkový den v terénu, poté jsem pár měsíců fungoval jako brigádník. Pomáhal jsem s údržbou zelených stěn, s realizací nových zakázek a s revitalizací rostlin u stávajících zákazníků. Po tomto oboustranném poznávacím procesu mi byla nabídnuta pracovní pozice Team Leadera, kterou jsem okamžitě a se ctí přijal. Za své riskantní rozhodnutí opustit teplé místo kanceláře a začít se hrabat v substrátu jsem s odstupem času nesmírně rád."

Rychlé zaškolení bez zbytečných průtahů ...

"První den jsem obdržel detailní rozpis na následující dva měsíce, kdy jsem dopředu věděl, co mě čeká a na co a na koho se daný den mohu těšit. Během tohoto období jsem měl možnost nakouknout pod pokličku všech oddělení a seznámit se s vizí celé firmy. Bylo pro mě zajímavé vidět rozsah činností a produktů, které Jungle Interiors svým klientům nabízí. Pečlivě jsem prošel všemi odděleními a seznámil se s pracovní náplní kolegů. Důležitý proces, aby člověk pochopil celkové workflow projektů. Velmi příjemně na mě působila ochota a vstřícnost všech kolegů. Od každého z nich jsem se snažil vzít si to nejdůležitější a fungovat jako množina těchto dovedností, postupů a znalostí. Zároveň oceňuji nově zrekonstruované a čisté kanceláře a zázemí pro zaměstnance. Skvěle dostupný areál Branického pivovaru, jak autem, tak MHD."

Rok utekl jako voda ...

"Když jsem bilancoval svůj první rok v Jungle Interiors, uvědomil jsem si, kolik informací, znalostí, dovedností a postupů jsem si za toto období osvojil a stal se ze mě v podstatě jiný člověk. Na začátku jsem přišel naprosto nepolíben a poznal jsem maximálně růži. Uplynulo pár měsíců a jsem schopen se profesionálně a plnohodnotně starat o několik desítek klientů v centru Prahy a blízkém okolí."

Jsem pánem svého času ...

"Rozhoduji, kdy a kde se budu pohybovat, co a jak budu dělat. Práce je pestrá, jedno dopoledne mohu strávit na schůzce s potencionálním klientem, odpoledne revitalizuji rostliny u stávajícího klienta a druhý den se věnuji administrativě. Den v kanceláři využívám také k diskuzím s kolegy zahradníky o aktuálních věcech, které nás trápí, projektech, které řešíme."

Učíme se od zahraničních kolegů z oboru ...

"Jako milovníka cestování mě na podzim loňského roku potěšila týdenní služební cesta do Dánska. Navštívili jsme zde firmu působící ve stejném oboru a s jejími zaměstnanci jsme sdíleli myšlenky, postupy a obecné záležitosti týkající se naší práce. Těší mě i lidský a přátelský přístup ke svým lidem ze strany vedení. S naším panem ředitelem jsme si zde po celodenním workshopu užili parádní jízdu v jednom z dánských barů." 

A co bych řekl závěrem? 

"V neposlední řadě musím zmínit fakt, že pokud má člověk kvalitní nápad, není těžké ho ve firmě prosadit. Žádné několikastupňové schvalovací procesy jako v korporátu zde nepraktikujeme, stačí prodiskutovat s nadřízenými, jasně vysvětlit a nápad se může celkem rychle zrealizovat. Pokud si alespoň trochu myslíte, že by Vás práce zahradníka mohla bavit, pojďte do toho, protože jak praví jedno otřepané motto:

Chceš-li býti šťastný, staň se zahradníkem."


1/ 18
2/ 18
3/ 18
4/ 18
5/ 18
6/ 18
7/ 18
8/ 18
9/ 18
10/ 18
11/ 18
12/ 18
13/ 18
14/ 18
15/ 18
16/ 18
17/ 18
18/ 18
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Formulář Kariéra

Příloha (volitelné)

ve formátu pdf, jpg nebo png.
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE