Přejít na produktové menu

Seznamte se s Magdalenou, naší novou posilou obchodního týmu

Vlna
Magda vám nastíní, proč se ucházela o práci obchodního zástupce, jak probíhalo výběrové řízení, proces zaškolování a jak se jí u nás daří dnes, po půl roce fungování.
Seznamte se s Magdalenou, naší novou posilou obchodního týmu

Něco málo o mě

„Vystudovala jsem ekonomii a management se zaměřením na HR. Dříve jsem se pohybovala v oblasti hypoték v korporátním prostředí. Získala jsem tří letou praxi v bankovnictví a obchodu. Za zkušenosti zde získané jsem moc ráda, ale pociťovala jsem potřebu změny. Vždy jsem toužila po kreativní práci, která mě baví, a proto mě zaujala sympatická nabídka práce obchodního zástupce v Jungle Interiors. Popis pozice byl napsaný jednoduše, poutavě a srozumitelně. Spojení obchodního ducha s kreativní prací. 

Ohodnocení obchodních zástupců v první řadě ovlivňují výsledky. Čím více realizací, tím více peněz. Je jasné, že to chce firma, ale i já." 

Jak probíhal pracovní pohovor na obsazení pozice

„Při změně zaměstnání člověk neví do čeho jde, je mírně nervózní a zvědavý, co ho čeká. Je to velký krok a změna v jeho životě. Potěšilo mě, že komunikace s Jungle Interiors byla velice rychlá. Pohovor probíhal ve třech kolech a opravdu svižně. Součástí byla i prezentace mého návrhu realizace interiérové zeleně v konkrétním prostoru. To byla pro mě výzva! Výsledek výběrového řízení mi byl sdělen na konci třetího kola. Žádné „my se Vám ozveme“ … a hurá, byla jsem ta vyvolená. Měla jsem velkou radost.

Snad jediné, co mě trochu zaskočilo, bylo množství kol v rámci řízení, to mi nikdo dopředu neřekl. Ale chápu, pravděpodobně nás favoritů bylo více.

Zaujala mě prezentace obchodního plánu a na něj navázaného ohodnocení. Firma má jasné cíle a vize. Teď po 6 měsících práce zde mohu říci, že plán byl dosažitelný. Nikdo mě nelákal na vzdušné zámky.“

Průběh zaškolování 

„První den jsem dostala vše potřebné k práci a byla představena kolektivu obchodního oddělení i celé společnosti. Dostala jsem podrobný harmonogram zaškolování. Strávila jsem čas ve všech odděleních, abych získala představu o všech procesech provádějící projekt od A až po Z. Kolegové mi ochotně popsali jejich pracovní náplň a zodpovědnost, to, jak spolu jednotlivé týmy a oddělení fungují. Hned po nástupu jsem se zúčastnila víkendového teambuildingu na Slapech. Společně strávený volný čas mimo kanceláře je to nejlepší, jak do týmu zapadnout.“

Můj názor na práci v Jungle Interiors

„Půl roku uteklo jako voda a jak bych ho zhodnotila? Maximálně mi vyhovuje, že si sama organizuji čas. Kombinuji práci v kanceláři, na home office a schůzky u klientů v terénu. Práce v Jungle Interiors se dá příjemně skloubit i s osobním životem, což je pro mě podstatné.

Líbí se mi, že mohu využívat své obchodní dovednosti a i psychologii při komunikaci s klientem, která byla součástí mého studia. Do každého projektu dávám kousek sebe a vytvářím pro klienta originální návrhy. Těší mě, když mohu předat hotový projekt a vidět, že je klient s výsledkem spokojený. A že už jich mám pár desítek za sebou!

Na pravidelných poradách si v rámci firmy prezentujeme hotové realizace, vzájemně se inspirujeme a i pochvala zahřeje na srdci.

Můj „dream job“. Práce je velmi pestrá, neustále se seznamuji s něčím novým, nesedím celý den v kanceláři a každý projekt je naprosto jedinečný. A naše zelené kanceláře jsou pro mě pohlazení na duši."


1/ 6
Pozice obchodního zástupce
2/ 6
Mít zápal a nadšení pro práci, to se počítá!
3/ 6
4/ 6
5/ 6
Magda vždy toužila po kreativní práci ...
6/ 6
Prezentovaný projekt v rámci 3.kola výběrového řízení
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Formulář Kariéra

Příloha (volitelné)

ve formátu pdf, jpg nebo png.
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE