Přejít na produktové menu

Carvago mění trh s ojetými a zánovními vozy

Vlna
Jak funguje Carvago? Jednoduše. Váš vybraný vůz prověří, zařídí veškeré papírování a doručí až k vám domů. Stejně tak můžete i váš stávající vůz prodat. Pohodlně a bezpečně online, se vším všudy, na pár kliknutí. V 7 evropských zemích. Jejich kanceláře se nachází v nové budově Astrid Office v Holešovicích.
Carvago mění trh s ojetými a zánovními vozy

Auta z celé Evropy na dosah

Vybraný vůz nejprve důkladně prověří certifikovaný mechanik, a to kdekoliv v Evropě. Poté obdržíte detailní zprávu o jeho technickém stavu včetně fotodokumentace a našeho doporučení. Vy se jen v klidu rozhodnete, zda vůz koupíte. 

V jejich kancelářích se skutečně něco děje. Oproti jiným poloprázdným officům jsou plné pobíhajících, komunikujících lidí a nadšení pro práci je z nich cítit. Tady si opravdu zaslouží mít přívětivé zdravé zelené prostředí.

Dvě patra v nové budově Astrid na Praze 7

Moderní budova s nejnovějšími technologiemi, příjemné, vzdušné a světlé prostory jsou osázené pestrou škálou druhů oblíbených pokojovek, jako je například vysoce dekorativní Monstera, Ficus Cyathistipula, Ficus Lyrata, Ficus Microcarpa, Dracaena Dorato.

Truhlíky v kuchyňkách okupují Sanseviery Fernwood Punk a Aglaonemy. Dělící mobilní stěny v kancelářích jsou obalené pnoucími Scindapsusy Mosstok.

V případě příznivého počasí je možné trávit čas na terase, kde jsou osázené čtyři velké nádoby exteriérovými rostlinami Festuca Glauca, Vinca Minor, Azalea Japonica a Viburnum Tinus. 

Pronájem rostlin s péčí

Tato služba je naší vlajkovou lodí a využívá ji většina našich spokojených klientů. A že se skutečně vyplatí, si sami můžete jednoduše spočítat.

A jaký je váš výhled v místě, kde trávíte většinu času pracovního dne?

Pokud postrádají vaše prostory zeleň, neváhejte se na nás obrátit.

Pojďte se inspirovat našimi realizacemi.


1/ 26
Zasedací místnost, Ficus Lyrata a Ficus Elastica
2/ 26
Ficus Cyathistipula
3/ 26
Monstrea 
4/ 26
Scindapsus je velmi známá a oblíbená pokojová rostlina.
5/ 26
Ficus Lyrata je skutečně mistrovské dílo přírody s jeho širokými, lysými, obrovskými listy, které připomínají housle. 
6/ 26
Obaly korespondují s moderním vzhledem kanceláří.
7/ 26
Vstupní prostor firmy Carvago
8/ 26
Truhlíky v kuchyňkách osázené Sansevierou Punk
9/ 26
10/ 26
11/ 26
Aglaonema 
12/ 26
13/ 26
Mobilní dělící stěna porostlá Scindapsusem
14/ 26
Podle psychologie barev je zelená povzbuzující a energická. 
15/ 26
16/ 26
Ani v kuchyňce rostliny nechybí.
17/ 26
18/ 26
19/ 26
20/ 26
Zamioculcas
21/ 26
Zelená barva v interiéru má uklidňující účinky, navozuje příjemnou, přátelskou a pohodovou atmosféru a také podporuje duševní činnost. 
22/ 26
Croton
23/ 26
24/ 26
25/ 26
Osázené venkovní nádoby na terase 
26/ 26
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE