Přejít na produktové menu

Gastro zážitek v Green Table Lounge

Vlna
V gastronomickém světě se otevírá nová kapitola, a to díky jedinečnému spojení exklusivních chutí a důmyslně navrhnutému interiéru propojeného s přírodou. Tato zážitková restaurace je známá pro své vybrané lahůdky z čerstvých, sezónních surovin v privátním, butikovém prostředím pod hlavičkou Green Table.
Gastro zážitek v Green Table Lounge

Vychutnejte si exklusivní gastronomický zážitek, kde se setkává kulinární umění s klidem a krásou přírody. Zelené rostliny, vytvářejí prostředí, které stimuluje smysly a dodává jídlu a pití ještě výraznější charakter.

Použity byly betonové truhlíky osázené pnoucími rostlinami Scindapsus pictus 'Trebie' Hanger, které spadají přes konstrukci vinotéky a fungují jako přírodní filtr pro čištění vzduchu.

Solitérní rostliny Caryota mitis vytvářejí pro hosty příjemnou zelenou kulisu. Tato palma je populární díky svému dekorativnímu vzhledu a schopnosti vytvářet skvělou atmosféru exotických zahrad. Tvar jejích listů připomíná ocas ryby a tak se jí často říká „Palma s rybím ocasem“. Květináče z kolekce Cement & Stone jsou vyrobeny z robustního materiálu ficonstone. Ten se skládá ze skelných vláken, cementu, písku a jemně mletého kamene. To dodává květináčům tvrdý a moderní vzhled skvěle korespondující s designem restaurace.

Aby rostliny do interiérů přinášely to, co mají – tedy čistší vzduch a pozitivní efekt na lidskou psychiku, musí být zdravé. Proto dáváme zeleni tu správnou, pravidelnou péči. Udržujeme ji v takové kondici, aby vám mohla denně dávat maximum.


1/ 12
2/ 12
3/ 12
4/ 12
5/ 12
6/ 12
7/ 12
8/ 12
9/ 12
10/ 12
11/ 12
12/ 12
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE