Přejít na produktové menu

Nezávislá reklamní produkce se zázemím kreativní agentury, to je NICE. film

Vlna
NICE. film je zkušený postprodukční tým, na který se můžete spolehnout při jakékoli audiovizuální výzvě. A právě jejich nové kanceláře na pražském Smíchově byly zelenou výzvou zase pro nás.
Nezávislá reklamní produkce se zázemím kreativní agentury, to je NICE. film

Zelené rostliny jsou skvělým doplňkem světlého otevřeného prostoru i zasedací místnosti. Pestré druhy rostlin přináší do prostoru živou energii a příjemnou atmosféru.

Zde je několik důvodů, proč zelené rostliny mohou být pro vaše pracovní prostory prospěšné:

Zlepšení ovzduší

Zelené rostliny přirozeně čistí vzduch a zvyšují vlhkost, což může pomoci snížit úroveň toxických látek ve vzduchu. To může mít pozitivní vliv na zdraví a pohodu zaměstnanců, a tím i na jejich kreativitu a produktivitu.

Snížení stresu

Přítomnost rostlin může působit relaxačně a snižovat stres. Studie ukazují, že zelené prostředí může ovlivnit náladu a snížit pocit úzkosti. V kreativní agentuře, kde je často vysoký pracovní tlak a potřeba nových nápadů, je snížení stresu velmi vítané.

Zlepšení koncentrace a paměti

Některé rostliny mají schopnost zlepšit koncentraci a paměť.  Umístění těchto rostlin v blízkosti pracovních prostorů zaměstnanců může být prospěšné při kreativním myšlení a řešení problémů.

Estetická hodnota

Zelené rostliny přinášejí do prostoru kanceláře přírodní krásu a estetiku. Mají schopnost osvěžit a oživit prostor, a to i v moderním kancelářském prostředí. Rostliny mohou být také zajímavým a inspirativním prvkem designu interiéru.

Symbolika

Zelená barva symbolizuje růst, životnost a kreativitu, což jsou hodnoty, které jsou často spojovány s kreativními agenturami. Jejich přítomnost může podtrhnout vaši identitu a hodnoty firmy jako takové.

Při výběru zelených rostlin jsme se v tomto případě zaměřili na ne zcela obvyklé druhy, jako jsou Rhapis humilis Tuft, Anthurium Jungle Bush, Caryota mitis Bush. Šedé betonové květináče s reliéfem jsou osázené i známějšími druhy Strelitzia nicolai, Ficus elastica 'Robusta' Stem, Dracaena fragrans 'Ulises' Branchedmulti, Dracaena White Stripe.

Pronájem rostlin s péčí je skvělou volbou pro každou firmu.


1/ 12
Zasedací místnost, Caryota mitis Bush a Dracaena White Stripe
2/ 12
Strelitzia nicolai, Dracaena fragrans a Rhapis humilis Tuft
3/ 12
Ficus elastica
4/ 12
Team Leader Aleš je garantem kvality realizace i následné pravidelné péče o rostliny
5/ 12
Obchodní zástupce pro tento projekt, Bára
6/ 12
Team Leader provádí první zálivku a předává firmu pracovníkovi k pravidelné péči
7/ 12
8/ 12
Pravidelnou péči nechte na nás! 
9/ 12
Zamioculcas
10/ 12
11/ 12
Rhapis humilis, nebo Slender Lady Palm, je původem z Číny. Palmy Rhapis byly pěstovány po staletí a jejich pěstování není nijak náročné. Rostlinu tvoří bambusovité shluky a kmeny jsou pokryty sítí tmavých, vláknitých listových pochv. Vějířovité listy jsou vysoce dekorativní, tmavě zelené barvy.
12/ 12
Dracaena fragrans 'Ulises' Branchedmulti se svými zářivě zelenými pruhovanými listy rozzáří každou místnost. Kompaktní uspořádání tohoto dračího stromu na světlém pozadí vytváří atmosféru sofistikovanosti a elegance, dokonalý výrazný kus připomínajících tropy Asie.

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE