Přejít na produktové menu

Probouzíme rostliny ze zimního spánku jarní revitalizací

Vlna
Jaro je tu a s ním přichází doba, kdy příroda ožívá a probouzí se k novému životu. Je to také ideální čas na to, abychom se zaměřili na revitalizaci interiérových rostlin. 
Probouzíme rostliny ze zimního spánku jarní revitalizací

Interiérové rostliny nejenže dodávají prostoru krásu a zelený dotek, ale mají také řadu dalších pozitivních účinků. Zlepšují kvalitu vzduchu, snižují stres, zvyšují produktivitu a přinášejí nám radost a pohodu.

Po zimě potřebují rostliny extra péči a zvýšenou pozornost, abychom jim pomohli k obnově a růstu i zesílení.

Jarní oživení interiérových rostlin

V případě, že využíváte naši službu Pronájem rostlin s péčí, probíhá kontrola listů, stonků a kořenů na příznaky škůdců, zálivka i čištění automaticky při každé naší návštěvě. To je zárukou kvality a vy se o nic nestaráte.

Ten správný čas pro revitalizaci rostlin

Pokud však máte rostliny své, je teď ten správný čas pro jejich jednorázovou revitalizaci. Rostliny zkontrolujeme, prostříháme a zformujeme do požadovaného tvaru. Zjistíme, zda jsou všechny  v dostatečně velkých nádobách s vhodnou půdou, pokud ne, přesadíme je do nových květináčů. Správným přihnojením podpoříme jejich zdravý růst.

Nechte rostliny pracovat naplno

Věnováním pozornosti našim zeleným společníkům a vytvářením místa pro jejich růst a rozvoj můžeme vytvořit prostor plný života, krásy a harmonie. Všichni již víme, že zdaleka nejde jen o estetickou záležitost, ale nespočet benefitů převažuje. Tak proč nevyužít příchod jara k tomu, abychom udělali vaše pracovní prostředí ještě příjemnějším a efektivnějším?

Podpora "Out of -the-box" myšlení

Zelené prostředí vede k uvolnění mysli a podporuje „out-of-the-box“ myšlení, což je klíčové pro hledání nových řešení a inovací v pracovním procesu mimo zaběhnuté mantinely.

Proto neváhejte a kontaktujte nás hned. 

Vaše rostliny to určitě ocení!

Nabízíme pomoc firmám vytvořit zdravé, zelené pracovní prostředí, které odpovídá vašim individuálním požadavkům a potřebám, ať už jste malá nebo velká společnostInspirujte se v naší galerii.

 


1/ 18
Kanceláře Accenture Holešovice
2/ 18
Nové obaly korespondují s prostředím kanceláří
3/ 18
Aglaonema s žíhanými listy
4/ 18
Rostliny jsou umístěny ve všech kancelářích
5/ 18
6/ 18

 Sansevieria Punk na konferenčních stolkách

7/ 18
Rostliny nechybí ani v odpočinkové zóně
8/ 18
Dracaena fragrance
9/ 18
Menší rostliny opticky rozdělují zóny open space prostoru
10/ 18
11/ 18
12/ 18
Monstera, právem označována jako královna pokojovek
13/ 18
14/ 18
15/ 18
Ficus Alii na kmínku s vytvarovanou korunou
16/ 18
17/ 18
18/ 18
Krásná Strelizie
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE