Přejít na produktové menu

Rozhovor pro TV Architect - 2.část - na téma pronájem rostlin do firem

Vlna
Krásné a zdravé pracovní prostředí bez starostí a velké počáteční investice. To je PRONÁJEM ROSTLIN S PÉČÍ ...
Rozhovor pro TV Architect - 2.část - na téma pronájem rostlin do firem

Dlouhodobý pronájem rostlin s péčí je služba, která vám zajistí kvalitní zeleň ve vašem interiéru bez jakékoliv náročné práce a starosti o rostliny. Tuto službu nabízíme svým zákazníkům více než 20 let.

JAKÉ JSOU JEJÍ VÝHODY ?

Pronájem rostlin s péčí přináší několik výhod. Pokud si rostliny do vašeho interiéru pronajmete, odpadne vám vysoká počáteční investice do rostlin, náklady si můžete odepsat z daní, získáte krásné a zdravé pracovní prostředí bez starostí a s garancí kvality rostlin. Navíc množství rostlin můžete kdykoliv změnit.

Zeleň v interiéru prospívá zdraví zaměstnanců, snižuje únavu a zařídí i vyšší produktivitu práce. Pokud o pronájmu přemýšlíte, rozhodování vám usnadní speciální kalkulačka, díky které se dozvíte orientační cenu pronájmu i finanční úsporu, kterou vám zelené prostředí přinese.

Poslechněte si celý rozhovor

... ředitele Jungle Interiors, Martina Lachmana, v 2.díle seriálu pro TVarchitect.com.


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE