Přejít na produktové menu

Schlieger je bezpečnou volbou pro fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla

Vlna
Přední dodavatel fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a solárních systémů pro ohřev vody se na podzim loňského roku přestěhoval do kanceláří v objektu Nagano Park v Praze Strašnicích. A právě nově zabydlené kanceláře si žádaly zazelenit a vytvořit tak pracovníkům příjemné pracovní prostředí.  
Schlieger je bezpečnou volbou pro fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla

Byly použity nové modely obalů v odstínu Sand zajímavé především svou strukturou a svislými pruhy, které vytváří zajímavý designový efekt. 

Obaly jsou osázené vzrostlými solitérními rostlinami jako například Caryota Mitis, Monstera obliqua, Pleomele Reflexa, Philodendron, Sansevieria masoniana, Ficus elastica, nebo řadou různých typů Aglaonem.

Menší obaly Ganesh Rockstone jsou osázené sukulenty a dělají společnost na stolech, skříňkách, nebo dřevěných trámech, které jsou hlavní dominantou těchto prostor.

 

Je tu období všech možných nemocí a rostliny vám ušetří

My to víme z vlastních zkušeností a vědecké studie to potvrzují. Rostliny v interiéru prospívají našemu zdraví, snižují únavu a jsou klíčem k vyšší produktivitě práce vašich zaměstnanců. Spočítejte si v naší kalkulačce orientační cenu pronájmu i finanční úsporu, kterou vám zelené prostředí přinese. 

Vaše spokojenost je pro nás důkazem, že naši práci děláme dobře

Reference od společnosti Schlieger | JUNGLE INTERIORS, s.r.o.


1/ 12
2/ 12
3/ 12
4/ 12
5/ 12
6/ 12
7/ 12
8/ 12
9/ 12
10/ 12
11/ 12
12/ 12
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE