Přejít na produktové menu

Styl a kvalita do každého prostoru s dynamikou písečných dun

Vlna
Pokud hledáte květináče, které nejenže skvěle vypadají, ale také nabízejí výjimečnou kvalitu a funkčnost, pak pro vás máme kolekci Dune. Vysoce kvalitní květináče jsou pečlivě navrženy a odborně vyrobeny, což zaručuje, že každý kus je nejen esteticky atraktivní, ale také trvanlivý a praktický.
Styl a kvalita do každého prostoru s dynamikou písečných dun

Krása inspirovaná přírodou

Jednou z nejoblíbenějších kolekcí interiérových a exteriérových květináčů je v těchto dnech "Dune". Tyto květináče vynikají svou krásnou povrchovou strukturou, která připomíná dynamické linie větrem navátých písečných dun. Vyrobeny z lehké vláknité hlíny, jsou nejen estetické, ale také praktické. Díky své lehkosti se snadno přemisťují, což je ideální pro ty, kteří rádi mění uspořádání svého prostoru. Získejte zdravé a krásné prostředí s naším Pronájmem rostlin, osázenými do řady "Dune", bez starostí a s garancí kvality rostlin.

Odolnost a univerzálnost

Květináče z kolekce "Dune" jsou navíc odolné vůči UV záření, což znamená, že si udrží svůj krásný vzhled i při umístění na přímém slunci, v exteriéru. K dispozici mají odtokový otvor, což je činí vhodnými i pro venkovní použití. Pro vnitřní použití používáme vložky, které zajistí, že voda z květináče neunikne na podlahu. Kombinací stejné kolekce v interiéru i exteriéru dosáhnete krásného propojení obou prostor.
 

Propojení s přírodou

Tato kolekce je perfektní volbou pro každého, kdo chce do svého prostoru přinést kombinaci krásy, kvality a funkčnosti. Ať už vybíráte květináče pro moderní kancelář, stylovou restauraci nebo jiný komerční prostor, vybere si každý.

Objevte kouzlo těchto květináčů v krémovém a pískovém odstínu a přeměňte svůj prostor na oázu plnou zeleně a stylu. Přírodní odstíny evokují klid, harmonii a propojení s přírodou. Přinášejí pocit stability, rovnováhy a relaxace, což vytváří útulnou a přívětivou atmosféru v každém prostoru.


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE