Přejít na produktové menu

Vy máte akci, my máme zeleň

Vlna
Přírodní prvky nejenže přinášejí do prostoru klid a pozitivní energii, ale také proměňují každou akci ve výjimečný zážitek. Pojďme se podívat na to, jak jednorázové pronájmy zelených rostlin a zelených stěn mohou ozvláštnit vaše eventy, firemní akce, festivaly, veletrhy, konference i svatby.
Vy máte akci, my máme zeleň

Proč zvolit živé rostliny a zelené stěny pro vaše eventy?

V dnešní době, kdy se na každém kroku setkáváme s digitálními displeji a umělými materiály, je přírodní prvek skutečným balzámem pro duši. Ať už plánujete firemní akci, veletrh, festival, konferenci nebo svatbu, živé rostliny a  zelené stěny dodají vašemu prostoru svěžest, eleganci a unikátní atmosféru.

Nejedná se pouze o estetický prvek – vědecké studie dokazují, že přítomnost zeleně má pozitivní vliv na naši psychiku. Rostliny totiž zlepšují kvalitu vzduchu, snižují stres a zvyšují produktivitu. A právě tato kombinace krásy a funkčnosti z nich činí ideální doplněk pro jakýkoliv druh akce.

Jak zelená stěna a solitérní rostliny proměnily konferenci

Představte si velkou konferenční místnost plnou účastníků, kteří se právě sešli na významné Facility Management konferenci. Jakmile vstoupí, jejich pozornost okamžitě přitahuje zelená stěna, která dominuje vstupní části sálu určené pro registrace. Tato stěna není jen obyčejnou dekorací. Je to živý, dýchající prvek, který svou přítomností vytváří pocit klidu a pohody. Chcete-li dostat větší množství rostlin na malou podlahovou plochu a opticky rozdělit prostor, je právě tato forma ta nejvhodnější. Solitérní rostliny různých velikostí a tvarů jsou rozmístěny v klastrech (skupinkách) v designových květináčích po celém přednáškovém sále i v občerstvovací zóně. Květinová hrnková aranž dominuje konferenčnímu stolu, za kterým prezentuje firma své produkty a služby.

Organizátoři konference se rozhodli pro jednorázový pronájem, aby zvýšili atraktivitu akce a poskytli účastníkům příjemné prostředí. 

Praktický přínos pro firemní akce a veletrhy

Firemní akce a veletrhy jsou často hektické a stresující události. Zaměstnanci i návštěvníci tráví dlouhé hodiny v interiéru plném ruchu a shonu. Zde vstupují na scénu jednorázové pronájmy zelených rostlin a zelených stěn jako zachránce.

Vaši výstavní plochu "osázíme" zelenými rostlinami, které okamžitě přitáhnou pozornost návštěvníků, kteří se v zeleném prostředí cítí příjemně a tráví zde více času.

Svatby v zeleném ráji

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě a každý detail by měl být dokonalý. Přírodní prvky, jako jsou zelené rostliny v designových květináčích, mohou udělat z vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Zelená scenérie nejenže vypadá skvěle na fotografiích, ale také přináší klid a harmonii do celého dne.

Flexibilita a jednoduchost pronájmu

Jednou z největších výhod jednorázových pronájmů zelených rostlin a mobilních zelených stěn je jejich flexibilita. Nemusíte se starat o dlouhodobou údržbu ani o logistiku. Pronájem vám umožňuje využít krásu přírodních prvků přesně v době, kdy je potřebujete, a poté je jednoduše vrátit.

O vše se postaráme a vy se můžete plně soustředit na organizaci vaší akce

Celou akci pro vás zajistíme na klíč. Navrhneme vhodné květiny a květináče pro konkrétní místo i příležitost, rostliny dovezeme a profesionálně nainstalujeme. Po skončení akce naši zeleň odvezeme. A je to. Krátkodobý pronájem úplně bez starostí a s komplexním servisem.

Nechte přírodu, aby se stala součástí vašich nejdůležitějších momentů

Jednorázové pronájmy zelených rostlin a mobilních zelených stěn jsou skvělým způsobem, jak ozvláštnit vaše akce. Přinášejí nejen estetickou hodnotu, ale také zlepšují atmosféru a psychickou pohodu účastníků. Ať už plánujete jakoukoliv událost, zelené prvky ji promění v nezapomenutelný zážitek. 

Chystáte se uspořádat nezapomenutelný event?

Nezapomeňte na zeleň! Získejte jedinečný vzhled a atmosféru díky jednorázovému pronájmu zelených rostlin a stěn.

Udělejte první krok k perfektnímu eventu, kontaktujte nás ještě dnes a přeměňte svůj prostor v zelený ráj!


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE