Přejít na produktové menu

Zelená řešení pro bezpečnější pracovní prostředí

Vlna
Přinášíme vám chytré a efektivní řešení.   
Zelená řešení pro bezpečnější pracovní prostředí

Mechové mobilní paravany

Mech je možný použít v interiéru kdekoliv, bez ohledu na světlo. Velmi dobře pohlcuje zvukové vlny a má tak výborné akustické vlastnosti. Motiv obrazu je kombinací plochého a kopečkového mechu, na přání doplněného přírodními artefakty, jako jsou kapradiny, dřeviny apod.
Mech je stabilizovaný a nevyžaduje žádnou údržbu. Trvanlivost je až 10 let, s cenou od 12 900 Kč.

Zelené mobilní paravany

Přináší skvělou možnost umístit větší množství rostlin s malým nárokem na podlahovou plochu. Tím pomáhají znásobit jejich benefity. Vnesou tak do prostor bujnou zeleň, která pomáhá čistit, zvlhčovat a okysličovat vzduch. Jsou použity hydroponicky pěstované rostliny. Cena od 29 900 Kč.

Stěny nabízíme v různých rozměrech, lze je z jedné strany opatřit magnetickou whiteboard fólií. Jsou opatřeny kolečky.

Solitérní rostliny

Navrhneme rostliny k vytvoření živé zástěny s ohledem na světelné podmínky. Vybírat můžete ze dvou typů květníků v barvě bílé, stříbrné, červené a antracitové. Aby vám rostliny dobře prosperovaly, zajistíme jejich pravidelnou údržbu, nebo Vás odborně proškolíme. Cena od 6 900 Kč.

Vybírejte z našich řešení a zajistěte vašim zaměstnancům na pracovišti pocit bezpečí. Pro detailnější cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.


1/ 9
Solitérní rostliny k oddělení pracovních prostor
2/ 9
3/ 9
4/ 9
5/ 9
Autor řešení :-)
6/ 9
Mechový paravan může být oboustranný
7/ 9
Mobilní paravan jako zelená stěna
8/ 9
Nabízíme dva typy paravanů
9/ 9
Vytvořte bezpečnější prostředí pro své zaměstnance
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE