Přejít na produktové menu

Při vstupu do budovy ředitelství PMDP se zhluboka nadýchněte

Vlna
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. jsou provozovatelem městské veřejné dopravy na území města Plzně a v jeho blízkém okolí již více než 120 let a ročně přepraví přes 110 milionů cestujících. Významným rysem plzeňské městské dopravy je šetrnost k životnímu prostředí. Otevření nových kanceláří bylo součástí jedné z největších rekonstrukcí v novodobé historii Plzeňských pražských podniků, vozovny Slovany. Ta je navržena také v konceptu modrozelené infrastruktury, který je založen na principu odpovědného nakládání s dešťovou vodou.
Při vstupu do budovy ředitelství PMDP se zhluboka nadýchněte

Projekt rekonstrukce vozovny dokonce získal první místo v prestižní soutěži Global Light Rail Awards v kategorii Nejlepší stavby nad 50 mil. eur.

Ve vstupním atriu budovy jsme jen před několika málo dny dokončili instalaci zelené stěny s vnějším  opláštěním, které tvoří rámový efekt. Ze stejného materiálu je doprostřed stěny umístěno logo PMDP.

Jen málokdo by uvěřil, že na plochu 17 m2 je možné dostat téměř 600 ks hydroponických rostlin.

Vytvořením WOW efektu přímo křičíme: "Chováme se ekologicky!"

Celá stěna funguje na bázi automatické závlahy napojené na vodovodní řád a odpad.

Kromě přirozeného denního světla zajišťují dostatečný přísun i svítidla zapuštěná ve stropě.

Zelené stěny v interiéru výrazně redukují hladinu zvuku, čistí a zvlhčují vzduch a harmonizují prostředí

Takto řešená zelená stěna vítající návštěvníky PMDP vyžaduje jen minimum péče. Pouze 1x za měsíc naši údržbu. Jakmile se rostliny časem dostatečně rozrostou, zakryjí plastové terče. Bude potřeba udržovat střihem jejich tvar tak, aby příliš nepřerůstaly a držely obrazec, který byl pomocí různých druhů a barevnosti rostlin vytvořen.

Vaše řešení zrealizujeme bleskově rychle, na míru vašich prostor.

 


1/ 10
2/ 10
3/ 10
4/ 10
5/ 10
6/ 10
7/ 10
8/ 10
9/ 10
10/ 10
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE