Přejít na produktové menu

S novým názvem PORTOS i nové "zelené" prostory v 25. patře nejvyšší budovy Prahy

Vlna
Představte si pracovní prostředí, kde každý detail podporuje vaši kreativitu a produktivitu. Místo, kde se právní služby na nejvyšší úrovni snoubí s designem, který hladí po duši. Přesně takové prostředí vytvořili designéři společnosti Capexus v jedné z největších a nejvýznamnějších advokátních firem v ČR, firmě Portos. Projekt, kterému dominuje vstupní a zároveň i relaxační zóna s naší famózní zelenou stěnou a solitérními rostlinami v moderních smetanových květináčích rozmístěných po celém patře. 
S novým názvem PORTOS i nové "zelené" prostory v 25. patře nejvyšší budovy Prahy

Když se řekne "pracovní prostor", už dávno si nepředstavíme nudné kanceláře bez duše. Tradiční, přírodní, moderní, reprezentativní, komfortní, vzdušné, šetrné, flexibilní, prestižní, luxusní, překvapivé, to vše jsou synonyma, se kterými se zde setkáte.

V Portos věří, že rostliny přináší nejen inspirativní, ale hlavně zdravé prostředí pro jejich zaměstnance. Béžové, teplé barvy, které skvěle korespondují se zelenou svěží barvou rostlin, měkké koberce střídající se s vinylovými lamelami, dřevěné obklady a designová svítidla s umělými rostlinami tam, kde je špatná přístupnost pro jejich údržbu. To vše tvoří atmosféru, ve které chcete trávit více než jen povinnou část vašeho pracovního času.

Na projektu se podílela naše Magdaléna jako obchodní zástupce a technickou část celé realizace a následnou péči o rostliny má na starosti team leader Katka se svým týmem.

Spojení designu s přírodou vytváří vždy něco unikátního

A výsledek? Prostory v 25. patře nejvyšší budovy Prahy, City Tower na pankrácké pláni, s dech beroucími výhledy, nejen že skvěle vypadají, ale také reprezentují naše hodnoty: inovativnost, udržitelnost a precizně odvedenou práci v každém detailu.

Solitérní rostliny desítek pestrých druhů a velikostí přinášejí do kanceláří život a dynamiku. Osázené nábytkové stěny z dubové dýhy rozdělují prostory a poskytují zaměstnancům určitou diskrétnost. A zelená stěna? Ta je nejen estetickým prvkem, ale i příkladem naší snahy o čistější vzduch v klimatizovaných kancelářích. Řešení mnoha rostlin na malé podlahové ploše.

O rostliny i stěnu se budeme pravidelně starat a dle potřeby je doplňovat a měnit, aby vše bylo ve výborné kondici a reprezentovalo firmu Portos v nejlepším světle.

Inspirujte se a nahlédněte do galerie fotek, jak může dnešní prostředí, kde trávíme více jak třetinu dne, vypadat v praxi. A to se nejedná o fungl nový developerský projekt. Kanceláře jsou zde již desítky let a celková rekonstrukce je takto proměnila.

Jak si myslíte, že by design a příroda měly korespondovat v moderních kancelářích?

Podělte se s námi o vaše názory a nezapomeňte tento příspěvek sdílet s těmi, kteří se zajímají o design, udržitelnost a inovace v pracovním prostředí. Váš názor nás zajímá a společně se můžeme inspirovat k lepším změnám.


1/ 38
Projekt pod taktovkou team leadera Katky a obchodního zástupce Magdalény, zodpovědných za kvalitu i čas
2/ 38
Magdaléna, obchodní zástupce projektu
3/ 38
Zelená stěna ve vstupním prostoru s naší dlouhodobou péčí
4/ 38
Závěsné umělé rostliny na místech, spatně dostupné pro pravidelnou péči
5/ 38
Závěsné umělé převislé rostliny 
6/ 38
Chodba 25.patra City Tower Praha 
7/ 38
Solitérní rostlina Areca
8/ 38
Scindapsus pictus silver
9/ 38
Solitérní Strelície umístěné v řadě kancelářích 
10/ 38
Závěsné umělé rostliny v prostorách kuchyňky
11/ 38
Areca, atraktivní interiérová palma s lity, připomínající peří motýlů
12/ 38
Strelicie ve světlé chodbě
13/ 38
Ficus Tineke je krásná pokojová rostlina, která dokáže rozzářit každou místnost a svou barvou pastelovou barvou skvěle koresponduje s teplým tónem kanceláří
14/ 38
Magdaléna, obchodní zástupce "zeleného" projektu pro kanceláře Portos
15/ 38
16/ 38
Ficus Elastica
17/ 38
Knihovna s malými Scindapsusy ve stylových černých obalech
18/ 38
19/ 38
20/ 38
Osázené dělící nábytkové sestavy z dubové dýhy, rostlinami Aglaonema
21/ 38
22/ 38
Caryota Mitis, palma s listy připomínající rybí ocas
23/ 38
Detail struktury použitých květináčů
24/ 38
25/ 38
Aglaonemy v dělících nábytkových stěnách
26/ 38
27/ 38
28/ 38
29/ 38
30/ 38
Zelená stěna, maximální množství rostlin na jednom místě 
31/ 38
32/ 38
33/ 38
34/ 38
35/ 38
36/ 38
37/ 38
Moderní, vzdušný, inspirující, luxusní prostor nových kanceláří Portos
38/ 38
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE