Přejít na produktové menu

Zelené sloupy - pocit procházky pod zelení

Vlna
V rodině zelených stěn se zrodil nový člen. Zelené sloupy. Flexibilní řešení s možností zavěšení, instalace kolem stávajících sloupů, nebo volně stojící. Není potřeba připojení k vodě, kanalizaci ani odpadu. Sloupy rostlin jsou zavlažovány mobilním vozíkem s nádrží na vodu při servisních návštěvách.
Zelené sloupy - pocit procházky pod zelení

Zeleň jako součástí architektury? Ale proč?

Většina architektů se shoduje na tom, že je zeleň v moderní architektuře důležitá. Ale nemělo by to být jen proto, že je hezká a lahodí našemu oku. Za zelení musí být něco víc. Zeleň v interiéru je podstatná z mnoha důvodů. Je dobrá pro vnitřní klima, akustiku, duševní zdraví a signalizuje udržitelnost.

Proč si pořídit řešení zelených sloupů

  • Instalaci dodáme na klíč, nemusíte se o nic starat
  • Získáte krásu a efekt mnoha rostlin, aniž by vás to stálo příliš prostoru
  • Zvýšíte kvalitu vzduchu v místnosti
  • Doplníte kancelář o kus opravdové přírody

Máme rádi nové výzvy a pojetí zelených kanceláří  a komerčních prostor posouváme stále dál jinými způsoby, než je zcela obvyklé. Příroda je živá věc. Takže pokud ji vezmeme dovnitř, musí zůstat stále živá. Proto máme rádi organická a mobilní řešení.

Schopnost rostlinných sloupů viset ze stropu, nebo růst ze země je činí velmi flexibilními. V použití těchto zelených elementů vidíme velký potenciál k vytvoření neobvyklých optických iluzí. Instalace se mohou rozprostírat na několika podlažích a vypadají jinak na každém patře, za každým rohem. Je to skutečné zelené umění.

Vybírat můžete z mnoha druhů rostlin

Rostlinné sloupy jsou nejen vysoce dekorativní, ale také inspirativní na pohled a dodají vašemu interiéru něco ojedinělého.

BUĎTE TRENDY!

Máte konkrétní projekt, nebo jen chcete více informací? Jsme tu pro vás! 


1/ 6
2/ 6
3/ 6
4/ 6
5/ 6
6/ 6
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE