Přejít na produktové menu

Zelený ostrov v čekárně nové dentální kliniky MILES Dental Care

Vlna
Péče o naše zuby není jen o estetice, ale především o prevenci vážných zdravotních problémů, jako jsou záněty dásní, zubní kaz či ztráta zubů. Správná a pravidelná zubní hygiena je klíčová. Je na čase si uvědomit důležitost péče o naše ústa a začít jednat pro zajištění dlouhodobého zdraví ústní dutiny. 
Zelený ostrov v čekárně nové dentální kliniky MILES Dental Care

Již brzy bude otevřena a přivítá první pacienty nová dentální klinika MILES Dental Care v bezprostřední blízkosti OC Smíchov. 

Příjemná atmosféra i pocit luxusu

V dnešní době je důležité, aby zdravotnické zařízení poskytovalo nejenom vynikající lékařskou péči, ale také prostředí, které podporuje pohodu a komfort pacientů. Moderní, světlý a svěží prostor této dentální kliniky je klíčovým prvkem, který přispívá k celkovému dojmu a zážitku z návštěvy

Jedním z hlavních prvků, které přidávají do prostor kouzlo a příjemnou atmosféru, jsou naše rostliny. Tyto rostliny nejenže doplňují estetiku prostoru, ale také vytvářejí zelenou oázu v čekárně, kde se pacienti mohou cítit uvolněně a příjemně. Zlepšují kvalitu vzduchu a snižují pocit stresu a úzkosti, kteří mnozí z nás mohou před ošetřením pociťovat. 

Dominantou ve vestavěném záhonu je krásná Strelizie, známá také jako "pták ráje". Její exotický vzhled a výška  přitahuje pozornost a dodává prostoru jedinečný šarm. Další použité druhy jako Schefflera, Polyscias, Aglaomorpha, nebo Beaucarnea rozdílných výšek a tvarů listů, vytváří pestrý záhon za sedací soupravou a navozují pocit propojení se s přírodou.

Pro horní ochoz jsme se rozhodli použít umělé závěsné rostliny z důvodu špatného přístupu pro pravidelnou péči. Současná kvalita umělých rostliny však nabízí stejnou estetiku a atmosféru a do hůře přístupných částí interiéru jsou tou správnou volbou.

Klíč ke zdravému růstu rostlin

Pravidelná odborná péče o rostliny je klíčovým prvkem pro jejich zdravý vzhled. Vyžaduje však určitou míru znalostí a citu. Každá rostlina má své specifické potřeby. Náš tým profesionálních zahradníků má znalosti a zkušenosti pro zajištění optimální péče. S námi bude vaše zeleň vždy v dobrých rukou, protože víme, jak jí poskytnout přesně to, co potřebuje k zdravému růstu a rozkvětu.


Sdílejte s námi své pracovní prostředí a dejte nám možnost vytvořit pro vás zelenou nabídku pro vaše prostory. Stačí zavolat nebo napsat.
 


1/ 12
2/ 12
3/ 12
Dominantní Strelizie
4/ 12
Detail listu Strelizie
5/ 12
Schefflera na kmínku
6/ 12
Umělé závěsné rostliny na špatně přístupném ochozu
7/ 12
Současná kvalita umělých rostliny nabízí vysokou estetiku hodnotu
8/ 12
9/ 12
Zelený záhon v čekárně kliniky
10/ 12
Vestavěný interiérový záhon
11/ 12
12/ 12
Zlepšují kvalitu vzduchu snižují pocit stresu a úzkosti, kteří mnozí z nás mohou před ošetřením pociťovat. 
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE