Přejít na produktové menu

Péče o naše rostliny na firmách

Vlna
Milujete rostliny a péče o ně je Vaší radostí? HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK? Jste v dobré fyzické kondici? Pokud ano, máme pro vás ideální brigádu pro dlouhodobou spolupráci!

JUNGLE INTERIORS je firma, která se zabývá údržbou pokojových rostlin ve firmách. Nyní hledáme další posily, které budou chodit zalévat a ošetřovat květiny do kanceláří našich klientů po celé Praze.

Náplň práce:

  • Zalévání, hnojení a čištění listů
  • Pravidelná docházka ve vámi zvolené pracovní dny
  • V případě zjištění nesrovnalostí u květin upozornění nadřízeného a případné sjednání nápravy

Výhodou:

  • Zkušenosti s péčí o rostliny, vzdělání v oboru

Nabízíme:

  • Práci na ŽL nebo DPP
  • Základní mzda až 250 Kč / hod (základní sazba + pohyblivá složka dle vykonané práce)

Už se na vás moc těšíme, tak rychle pošlete životopis, ať můžeme domluvit termín pohovoru: gabriela.vlasakova@jungleinteriors.cz

1/ 6
2/ 6
3/ 6
4/ 6
5/ 6
6/ 6
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Pošli nám své CV a doplň k němu, proč by ses chtěl/la připojit zrovna k našemu týmu.

Příloha (volitelné)

ve formátu pdf, jpg nebo png.
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE