Přejít na produktové menu

Nábytkáři

Vlna
Poradíme, jaké rostliny budou vašemu projektu nejvíc slušet. Které vybrat, aby se jim i při zasazení do atypického nábytku dlouhodobě dařilo. Navrhneme kvalitní řešení, díky kterému nábytek nepoškodí vlhkost.
Napište nám

Emoce & praktičnost

  • Víme jak na zeleň vestavěnou do nábytku     
  • Vytvoříme s vámi živý projekt s emocemi
  • Realizaci zvládneme vždy v termínu
  • Poradíme si s atypickým zadáním - a rádi
  • Postaráme se o vše, i o úklid

 

Úsměv na tváři

Zeleň má tu moc. Vytváří laskavé a přívětivé prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Proto vymýšlíme zelené řešení, které interiéru bude sedět a kterým přirozeně propojíme jednotlivé části prostoru. Chceme, aby se klient při prohlídce hotového interiéru usmíval. Stejně jako vy.

Na čas

Realizace interiérů je náročná. Tím spíš, když se na projektu podílí víc profesí. Proto vždy děláme maximum pro to, aby bylo všechno hotovo včas. Přesně v termínu.

Instalace plné fantazie

Rostliny nemusí stát jen v květináči nebo na skříňce. Existují i jiná, kreativní řešení. Baví nás kombinace mechových a zelených stěn spolu se solitérními rostlinami nebo celými záhony. Vyrábíme 100% vodotěsné vložky pro rostliny do atypického nábytku. Samozřejmě i při těchto instalacích jsme prozíraví. Vždy myslíme na to, aby byl nábytek i další zařízení v bezpečí.  

Čistá práce

Až odejdeme, kromě krásných rostlin po nás nic nezbyde. Vždycky totiž pracujeme tak, abychom nepoškodili nic kolem nás. A aby po nás zůstalo čisto.


Reference

Alt popis
Alt popis

Reference od společnosti cre8

Spolupráce s cre8 je často zajímavá, protože realizují designově zajímavé projekty.
Doplnit je rostlinami je někdy zábava, někdy výzva, ale nikdy nuda.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE