Přejít na produktové menu

Pobočková síť

Vlna
Zařídíme pro vás zdravé zelené prostředí jako lusknutím prstu. Vybereme vhodné řešení a zeleň nainstalujeme tak, aby ve vašich interiérech dokonale vynikla. O rostliny se budeme i pravidelně starat.
Napište nám

O pobočkovou síť se staráme jako o rodinu

  • Máme zelené řešení i pro tmavé interiéry
  • O rostliny se odborně postaráme
  • Všechno vyřídíme sami, abyste nemuseli dělat prostředníka
  • Dojedeme po celé ČR, jsme flexibilní a bleskově reagujeme
  • Cena je pevná a bez příplatků

Zeleň na míru

Vypracujeme pro vás návrh přesně pro konkrétní interiér. Rostliny i květináče vám prodáme nebo pronajmeme s údržbou, abyste to měli bez starostí. Do poboček umíme dodat i nádherné řezané květiny a květinové aranže pro každou příležitost.

Řešení pro tmavé interiéry

Ani interiéry bez denního světla se nemusí obejít bez zeleně. Do tmavých prostor dodáváme rostliny i zelené a mechové stěny s umělým osvětlením, které je šetrné k přírodě. S nedostatkem světla si poradí také neobyčejná čistička vzduchu Naava.

Odborná péče je základ

Víme, že podmínky pro rostliny na pobočkách často nejsou zrovna ideální. Ale i s tím si umíme poradit. Zásadní je promyšlený výběr rostlin, správné umělé osvětlení ale především kvalitní a odborná péče. O tu se s radostí postaráme.

Dohodneme, co je třeba

Je radost s námi jednat. Dohodneme se přímo s manažery poboček, jsme vstřícní, přátelští, je vidět, že nás práce baví. A díky tomu, že komunikujeme napřímo, dokážeme rychle reagovat na nečekané události.

Celá ČR, ideální načasování

Pečujeme o rostliny zákazníků ve více jak 50 městech. Protože máme zaměstnance ve větších městech po celé republice, rychle reagujeme. Bleskově vám vyjdeme vstříc dokonce i v Bratislavě. Čas naší návštěvy naplánujeme přesně tak, aby vám vyhovoval. A nikoho jsme nerušili. Myslíme i na to, abyste ušetřili. Náklady na dopravu tlačíme dolů tak, že plánujeme ideální okruhy.

Jasná cena bez příplatků

Na ceně se domluvíme napevno a čerpání rozpočtu pro vás budeme pečlivě hlídat. Nemusíte tak mít strach z nečekaných nákladů, které by vám kazily radost z krásných rostlin.


Reference

Alt popis
Alt popis

Reference od České spořitelny

Instalace více jak 50 zelených stěn na pobočkách po celé republice a jejich následná údržba? Ano :-)
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE