Přejít na produktové menu

Odhalte tajemství pronájmu rostlin s péčí

Vlna
Představte si, že vstoupíte do kanceláře, která vás okamžitě obklopí příjemnou atmosférou. Rostliny na každém kroku, vzduch je svěží, světlo proniká skrze listy a celková atmosféra působí uklidňujícím dojmem. Takový prostor není jen esteticky příjemný, ale také nesmírně inspirující. Jak toho dosáhnout? Rostliny není nutné kupovat. Jednoduchou odpovědí je pronájem rostlin s péčí.    
Odhalte tajemství pronájmu rostlin s péčí

Rostliny jako živé dekorace

Když se rozhodnete pro naši službu pronájem rostlin, získáte více než jen hezké doplňky do kanceláře. Rostliny fungují jako živé dekorace, které mají sílu proměnit jakýkoliv prostor. Vezměme si příběh jedné produkční agentury v Praze. Po několika měsících práce v minimalisticky zařízené kanceláři si její zaměstnanci začali stěžovat na únavu a nedostatek inspirace. Majitel se rozhodl vyzkoušet pronájem rostlin jako řešení. Výsledek? Během několika týdnů se nálada v kanceláři výrazně zlepšila a produktivita vzrostla. Zaměstnanci se cítili více propojeni s přírodou a prostředí se stalo podnětnějším.

Zlepšení kvality ovzduší a zdraví

Je vědecky dokázáno, že rostliny čistí vzduch. Filtrují škodlivé látky a pomáhají udržovat optimální vlhkost. Jedovaté látky, jako je formaldehyd, benzen a trichlorethylen, které se mohou uvolňovat z kancelářského nábytku a koberců, jsou efektivně odstraněny pomocí rostlin. To má zásadní vliv na zdraví zaměstnanců. Méně nemocí znamená vyšší produktivitu a spokojenostSpočtěte si, kolik ušetříte vytvořením zeleného pracovního prostředí a orientační cenu za pronájem rostlin s péčí přímo pro vás.  

Psychologický efekt zeleně

Zelená barva je spojována s klidem a rovnováhou. Když máte v kanceláři rostliny, přímo to ovlivňuje psychiku lidí. Studie ukazují, že přítomnost rostlin může snížit stres až o 37%. Představte si, jak pozitivně může tato změna působit na tým, který denně pracuje pod tlakem. Řada firem dnes bojuje s vysokou fluktuací zaměstnanců. Implementací rostlin do kancelářských prostor se zaměstnanci cítí méně stresovaní a týmová soudržnost je výrazně lepší. Inspirujte se v naší galerii realizovaných projektů.

Kreativita a inovace

Když se cítíme dobře, naše kreativita a schopnost inovovat roste. Prostředí bohaté na přírodní prvky stimuluje naše smysly a podporuje myšlení mimo zavedené vzorce. Instalujte zelené stěny, nebo neobyčejné čističky vzduchu Naava do svých brainstormingových místností a uvidíte, jak se počet nových nápadů a inovativních řešení rapidně zvýší. Všichni se budou cítit inspirovaní a otevření novým myšlenkám.

Ekonomická výhoda pronájmu rostlin

Pronájem rostlin je také ekonomicky výhodný. Odpadá vysoká vstupní investice, která je při koupi nezbytná. Získáte krásné a zdravé prostředí hned, bez starostí a s garancí kvality rostlin. Vybereme vhodné designové květináče ve stylu a barvách vašich prostor a druhy rostlin podle světelných podmínek. Disponujeme širokým výběrem rostlin, které milují světlo, ale i těmi do tmavších koutů. Další výhodou je, že množství rostlin jde kdykoliv měnit, tak jak vaše firma roste.

Osázením vestavěných prostor v nábytkových sestavách vytvoříme přirozené oddíly mezi jednotlivými pracovními prostory. 

I následnou péči přenechte našich odborníkům, kteří se postarají, aby vaše kancelář stále vypadala svěže a upraveně. Pronájem rostlin s péčí není jen trendem, ale investicí do zdraví, pohody a produktivity vašich zaměstnanců.

Reference

Chcete i vy patřit mezi stovky našich spokojených klientů? Přečtete si jejich zkušenosti. 

Vyzkoušejte a sledujte změnu

Vyzkoušejte Pronájem rostlin a sledujte, jak se vaše kancelář promění v inspirující pracovní prostor plný pozitivní energie, kam se všichni budou rádi vracet.


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE