Přejít na produktové menu

Multifunkční prostor s famózní zelenou stěnou

Vlna
Agentura Visibility pomáhá rychle a efektivně s inovací on-line marketingu všem těm, kteří chtějí v digitálním světě dokázat velké věci.  
Multifunkční prostor s famózní zelenou stěnou

V jejich novém sídle na pražském Smíchově se nachází multifunkční prostor s podcastovým studiem, fotografickým koutkem, barem, pódiem i chill-out zónou. Atraktivitu místa ještě  znásobila velká zelená stěna, na kterou spočine pohled každého z návštěvníků.

Stěna je osázená 440 ks hydroponických rostlin a chytrý automatický závlahový systémem dodává potřebnou vláhu. My následně zajišťujeme pravidelný měsíční servis týkající se údržby či případné výměny jednotlivých rostlin.

Na fotografiích můžete vidět, jak lze vhodným výběrem druhů a barevnosti docílit krásných plastických obrazců.

Znáte již výhody zelených stěn v interiérech? 

Nejen, že jsou zelené stěny krásným designovým prvkem, ale také poskytují obrovské výhody. Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, jak znečištěný vzduch v interiérech vlastně je. 

Výhoda 1: Kvalita ovzduší

Vertikální zahrady přirozeně odstraňují oxid uhličitý. Minimalizují prašnost, snižují znečišťující látky a tak detoxikují kancelářské prostředí. Jsou skvělým způsobem, jak zlepšit kvalitu vzduchu ve vaší kanceláři.

Výhoda 2: Redukce šumu a vizuální vjem

Rostliny mohou také snížit vysokofrekvenční zvuky, což je ideální pro snížení hluku v rušném kancelářském otevřeném prostoru. Zelené stěny vypadají skvěle v kontrastu s industriálním kancelářským prostorem a moderním nábytkem.

Výhoda 3: Pohoda zaměstnanců

To je za nás nejdůležitější přínos. Vždy se snažíme o způsoby, jak můžeme zlepšit produktivitu a pohodu vašich zaměstnanců nebo vytvořit pozitivní dojem na příchozí návštěvy.

 


1/ 6
2/ 6
3/ 6
Zelená stěna je skvělý způsob jak zlepšit kvalitu vzduchu v prostoru.
4/ 6
Detail rostlin v zelené stěně
5/ 6
Barevná skladba a různorodost rostlin tvoří zajímavé obrazce
6/ 6
I zelená stěna může vykvést