Přejít na produktové menu

Konzultace a poradenství

Vlna

Jsme profesionálové. Interiérové i exteriérové zeleni se věnujeme už více než 20 let. A úspěšně. Za sebou máme stovky realizací a spokojených klientů. Víme, co děláme a svou práci milujeme.

Napište nám

S čím vám pomůžeme

  • Vybereme pro vás vhodné rostliny. Podle množství světla i typu vašich prostor.
  • Doporučíme vhodné květináče. Takové, které podtrhnou krásu rostlin a designově doplní interiér.
  • U vašich stávajících rostlin odhalíme a vyřešíme případné škůdce i další neduhy.

Zeptejte se, odpovíme

Vyzkoušejte naše odborné poradenství. Obraťte se na nás, když vymýšlíte neobvyklý projekt a nejste si jistí výběrem rostlin nebo technickým řešením. Na zelený design jsme odborníci. Poradíme i v případě, že máte nemocnou rostlinu. Pro konzultaci zdarma stačí celou kytku nebo poškozený list vyfotit a prostřednictvím formuláře níže nám fotografii poslat. Řekneme vám, co jí chybí nebo přebývá.

Konzultujte s námi návrhy vašich architektů

Interiéroví architekti dokáží vymyslet a nakreslit dechberoucí scenérie zeleně v bytových i kancelářských prostorech.  
I my tyto profesionální návrhy milujeme. Pro maximalizaci výsledku by bylo vhodné, abyste se s těmito návrhy s námi podělili, aby vše bylo technicky a prakticky dosažitelné, dlouhodobě udržitelné a zároveň efektivní. Společně tak můžeme připravit vynikající projekt.

Ušetříme vám spoustu starostí a vícenákladů

Na základě našich dlouholetých zkušeností provedeme revize a doplníme případné vylepšení, aby se v prostorech rostlinám dobře žilo a jejich péče o ně byla snadno proveditelná.

E-book praktických rad

Ty nejdůležitější rady pro pěstování interiérových rostlin jsme sepsali do našeho e-booku. Najdete v něm, jak poznat dostatek denního světla, na co si dát pozor u závěsných nebo do nábytku vestavěných rostlin a mnohem víc. Stačí vyplnit formulář a e-book vám přijde automaticky. A můžete se vrhnout do pěstování.


1/ 1
Doporučíme, vybereme, odhalíme, vyřešíme
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE