Zavolejte nám 608 200 336 | Kariéra

CZE ENG

VÁNOČNÍ VÝZDOBA FIREM NA MÍRU


BEZSTAROSTNÉ VÁNOCE PRO VÁS OD NÁS

OBJEDNEJTE TEĎ A NA VÁNOCE BUDETE V KLIDU! 

 


Stejně jako každý rok, tak i letos, přinášíme ucelenou kolekci od velkých vánočních stromů, až po malé stolní dekorace, které vykouzlí dokonalou vánoční atmosféru do Vašeho interiéru. Dekorujeme velké korporace i menší firmy, pasáže, hotely, restaurace i jiné veřejné prostory.  Náš floristický tým pro Vás připraví stylové dekorace s citem pro detail, v klasickém provedení, ale i v moderních trendech, které bedlivě sledujeme. Ctíme vaše korporátní barvy.

 

TRENDEM letošních vánoc jsou adventní svícny v rustikálním stylu na dřevěných prknech v setu s živým mini stromkem
v keramickém květináči.

  VÝZDOBA NA MÍRU 

Vše začíná schůzkou s naší milou floristkou, kde proberete všechny požadavky a možnosti a po našem návrhu následuje odsouhlasení nabídky a stanovení finální podoby výzdoby.

 

  VELKÝ VÝBĚR 

Ať už chcete něco malého na recepci nebo velký strom, potřebujete vyzdobit jednu kancelář nebo celou budovu, zajistíme vše, co vám na očích uvidíme a bude v našich silách. A umíme toho hodně. 

 

  TRADICE I TRENDY 

Máte rádi červeno zlatou klasiku, slaměné ozdoby nebo milujete nejnovější trendy? Umíme vše, včetně sladění výzdoby s vašimi firemními barvami.
Používáme kromě čerstvého jedlového chvojí také svěží a trendy břečťan, eukalyptus a mech.

 

  PRODEJ I PRONÁJEM 

Pokud nechcete po zbytek roku skladovat zaprášené krabice s ozdobami, můžete si výzdobu pronajmout. Výzdoba tak může být každý rok originální.

 

  VYZDOBENÍ I LIKVIDACE 

Nejen že před Vánoci přijedeme a celou firmu vyzdobíme. Po skončení svátků se nemusíte starat o odstrojení, vše za vás sklidíme a odvezeme.

 

 

 

Katalog ke stažení ZDARMA

 

 

 

Buďte na Vánoce v klidu.

ZAVOLEJTE NA 608 200 346, napište na vanoce@jungleinteriors.cz nebo jen zadejte kontakt do formuláře a my se vám ozveme.

K objednávkám po 1.11.2021 budeme z organizačních důvodů nuceni účtovat příplatek 15% z celkové ceny, proto na nic nečekejte! 

 

 


Vánoční nabídka