Přejít na produktové menu

Architekti a designéři

Vlna

Vybereme nejvhodnější rostliny, vymyslíme efektní instalaci. Design nás baví stejně jako vás.

Napište nám

Z vaší hlavy až ke klientovi

  • Nabídku pro vás připravíme do pár dní
  • Zeleň do vašich projektů bleskově dodáme, přesně podle vašich představ
  • Zvládneme atypické projekty i ztížené podmínky pro instalace
  • Odborně vám poradíme a o rostliny se postaráme
  • Podpoříme vás při jednání s vašimi klienty

S námi nečekáte

Čas jsou peníze. Proto na naši nabídku nemusíte nikdy dlouho čekat. Do pár dní ji máte k dispozici. Transparentní, srozumitelnou a včetně fotografií navrhovaných rostlin. Takovou, která bude sedět vašemu klientovi a vejde se do jeho rozpočtu. Předběžný rozpočet vám případně pomůžeme stanovit. Blesková realizace

Díky širokému sortimentu rostliny nejen vybereme, ale i bleskově dodáme. A kdyby náhodou některé zrovna nebyly skladem, rychle je nahradíme vhodnou alternativou.

Realizujeme vaše nápady

Co jste načrtli v myšlenkách, my zhmotníme v rostlinách. Vybereme nejvhodnější rostliny a převedeme vaše vizualizace do reality. Vytvoříme zelené a zdravější prostředí, které budou vaši klienti milovat. Na to, že bude vše bez starostí, se můžete spolehnout – kvalitu vám garantujeme

Výzvy jsou naším denním chlebem

Nebojíme se ani atypických zadání, naopak podobné projekty nás baví. Instalovat umíme i ve ztížených podmínkách. O to pyšnější jsme na výsledek.

Jsme vašimi partnery

Máme dvacet let zkušeností a vysokoškolské vzdělání v oboru. Při jednání s vašimi klienty tak můžeme nabídnout odborné řešení postavené na dlouholetém know-how.

Věříme, že když dáme dohromady potřeby, zkušenosti a nápady obou stran, výsledkem budou povedené projekty a rostoucí spolupráce.

Rádi vás poznáme osobně a vyslechneme vaše nápady i plány.

Stavte se na kávu. 


Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE