Přejít na produktové menu

Architekti a designéři

Vlna

Vybereme nejvhodnější rostliny, vymyslíme efektní instalaci. Design nás baví stejně jako vás.

Napište nám

Z vaší hlavy až ke klientovi

  • Nabídku pro vás připravíme do pár dní
  • Zeleň do vašich projektů bleskově dodáme, přesně podle vašich představ
  • Zvládneme atypické projekty i ztížené podmínky pro instalace
  • Odborně vám poradíme a o rostliny se postaráme
  • Podpoříme vás při jednání s vašimi klienty

Konzultujte s námi návrhy vaše návrhy

Dobře víme, že dokážete vymyslet a nakreslit dechberoucí scenérie zeleně v bytových i kancelářských prostorech. 
I my tyto profesionální návrhy milujeme. Pro maximalizaci výsledku by bylo vhodné, abyste se o všech svých myšlenkách podělili s námi, aby vše bylo technicky a prakticky dosažitelné, dlouhodobě udržitelné a zároveň efektivní. Budeme rádi, když nám sdělíte své návrhy ještě před prezentací klientovi. Společně tak můžeme připravit vynikající projekt.

Ušetříme vám spoustu starostí a vícenákladů

Na základě našich dlouholetých zkušeností provedeme revize a doplníme případné vylepšení, aby se v prostorech rostlinám dobře žilo a jejich péče o ně byla snadno proveditelná.

S námi nečekáte

Čas jsou peníze. Proto na naši nabídku nemusíte nikdy dlouho čekat. Do pár dní ji máte k dispozici. Transparentní, srozumitelnou a včetně fotografií navrhovaných rostlin. Takovou, která bude sedět vašemu klientovi a vejde se do jeho rozpočtu. Předběžný rozpočet vám případně pomůžeme stanovit.

Blesková realizace

Díky širokému sortimentu rostliny nejen vybereme, ale i bleskově dodáme. A kdyby náhodou některé zrovna nebyly skladem, rychle je nahradíme vhodnou alternativou.

Realizujeme vaše nápady

Co jste načrtli v myšlenkách, my zhmotníme v rostlinách. Vybereme nejvhodnější rostliny a převedeme vaše vizualizace do reality. Vytvoříme zelené a zdravější prostředí, které budou vaši klienti milovat. Na to, že bude vše bez starostí, se můžete spolehnout – kvalitu vám garantujeme

Výzvy jsou naším denním chlebem

Nebojíme se ani atypických zadání, naopak podobné projekty nás baví. Instalovat umíme i ve ztížených podmínkách. O to pyšnější jsme na výsledek.

Jsme vašimi partnery

Máme dvacet let zkušeností a vysokoškolské vzdělání v oboru. Při jednání s vašimi klienty tak můžeme nabídnout odborné řešení postavené na dlouholetém know-how.

Věříme, že když dáme dohromady potřeby, zkušenosti a nápady obou stran, výsledkem budou povedené projekty a rostoucí spolupráce.

Rádi vás poznáme osobně a vyslechneme vaše nápady i plány.

Stavte se na kávu. 


Reference

Alt popis

Reference od S.H.S Architekti

Spolupráce proběhla na nových kancelářích pro amerického leadra v oblasti licencovaných produktů a služeb v počítačové oblasti. Jejich zbrusu zrenovované kanceláře na Brumlovce jsou plné ostrůvků bujných zelených rostlin. Takto by měly vypadat zdravé zelené kanceláře 21. století.
 
Alt popis
Alt popis

Reference od YUAR...Your_Urbanism_&_Architecture

Mezinárodní tým architektů, jejichž doménou jsou kanceláře a korporátní design. Projekty tvoří komplexně a k tomu potřebují spolehlivého partnera pro návrhy a dodávky biofilního designu. Jsme nesmírně rádi, že to můžeme být my.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE