Přejít na produktové menu

Facility management

Vlna

Víme, že vaši zákazníci jsou různí. Ať už mají jakékoli potřeby, postaráme se o ně. Do posledního detailu s nimi vše dohodneme a připravíme řešení, které bude vyhovovat všem.
A velikost projektů? Troufneme si na drobné i pořádně velké realizace. Zkuste to, nádherná džungle vám bude důkazem.

Napište nám

Máme společný cíl a uděláme pro něj maximum

  • Nepřekvapí nás různé potřeby vašich klientů
  • Víme, co dělat, aby byli vaši zákazníci spokojení
  • K problémům se stavíme čelem. Když se objeví, vyřešíme je
  • Dojedeme po celé ČR
  • Rychle odpovídáme a okamžitě reagujeme

Máme řešení

Různé prostory, různé potřeby. Nabízíme tak širokou paletu produktů, že vašim zákazníkům vyjdeme vstříc ve všech případech. Tmavým místům vdechneme život mechovými stěnami nebo obrazy, zdravé životní prostředí nebo vyšší vlhkost vzduchu zařídíme neobyčejnou čističkou vzduchu Naava.

Pro rostoucí firmy, ve kterých se toho hodně děje, nabízíme pronájem rostlin s údržbou. Aby si krásu rostlin mohli užít bez starostí se zaléváním, hnojením a péčí. Vyřešíme jednoduše všechno, co je potřeba. Od komunikace po realizaci a péči.

Jeden dodavatel, žádné starosti

Všechno si vezmeme pod svá křídla. Najdeme to nejlepší řešení pro interiéry i přilehlé exteriéry. Tak, abyste s tím měli co nejméně starostí. Nabídka od nás je transparentní a srozumitelná.  Víme, jak se ve vašich prostorách chovat: dodržujeme bezpečnostní pravidla a vždycky po sobě bezchybně uklidíme.

Spolehliví partneři

Spokojení klienti jsou nejlepší reklama. Proto naši práci děláme precizně a na maximum, abychom vám pomohli budovat dobré jméno. Zároveň víte, že se na nás můžete spolehnout. Sami pečlivě kontrolujeme, jestli mají naše služby špičkovou kvalitu. Předcházíme tak případným reklamacím.

Můžete nám věřit

Co řekneme, to platí a společně nastavená pravidla jsou nám svatá. Důvěra je pro nás základ.

Přijedeme za vámi

Ať už jste odkudkoli z České republiky, dojedeme za vámi. A časem se přizpůsobíme, jak se to hodí vám. Za kvalitou své práce si stojíme. U malých i pořádně velkých projektů.

Zdravá firma

Zdravé pracovní prostředí plné krásné zeleně začíná být standardem pro spoustu uvědomělých firem. Není se co divit, když to dává smysl a navíc se vám to i vyplatí. Nevěříte? Spočítejte si to.


Reference

Alt popis
Alt popis

Reference od AZ Facility

Nové administrativní budově o třech patrech ve městě Liberec chyběla k dokončení poslední tečka ve formě interiérové zeleně.
Požadavek klienta byl na světlé obaly v moderním, jednoduchém stylu. Momentálně jsou v řešení mechové obrazy, které by ještě vylepšily celkovou akustiku budovy.

 

Alt popis
Alt popis

Reference od společnosti B+N Czech Republic Facility Services

Mnoho klientů s odlišnými požadavky a různými podmínkami pro rostliny. To přesně vystihuje dlouhodobý servis rostlin pro facility management.
Alt popis
Alt popis

Reference od společnosti CBRE

Centrální kanceláře CBRE a pražském Palladiu prošly nedávno komplexní rekonstrukcí. Nyní odrážejí nejmodernější trendy v oblasti pracovního prostředí a přizpůsobují se hybridnímu modelu práce.
Živé rostliny s péčí dodáváme nejen do kanceláří CBRE, ale hlavně do prostor jejich klientů.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kontaktujte nás

Dejte nám kontakt, ozveme se vám!

Zároveň obratem obdržíte E-BOOK PRAKTICKÝCH RAD pro pěstování interiérových rostlin.

ebook
Informace o zpracování osobních údajů zákazníků a potenciálních zákazníků společnosti JUNGLE INTERIORS, s.r.o., se sídlem Praha 5, Mahenova 9/181, IČ 26454327, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 83348 naleznete ZDE