Zavolejte nám 608 200 336 | Kariéra

CZE ENG

Reference

Naše práce

 

 

 

 

 

 

 

ALZA.CZ

“Od společnosti Jungle Interiors máme pronajaté 6m vzrostlé stromy, které krásně kontrastují s industriálním prostorem našich kanceláří. Servis péče o stromy probíhá k naší spokojenosti. Doporučujeme spolupráci s Jungle Interiors.”

David K. - Facility manager

AVON

"Již 14 let nám Jungle Interiors vytváří v kancelářích příjemné zelené prostředí. Oceňujeme zejména to, že máme možnost podle potřeby měnit počet pronajatých rostlin. Osobní jednání zaměstnanců je vždy vstřícné a příjemné."

František B. - Facility & Fleet Specialist CR & SR – AVON

D3S a.s.

Společnost Jungle Interiors vděčíme za realizaci nádherné oboustranné stěny v naší pražské kanceláři, která je z jedné strany „živá“ a z druhé jsou mechy. Je to skvělý tým a umí báječné věci. Příště jim dáme opět přednost před ostatními. Moc děkujeme D3S team.

Antonín Lukeš - Chief Executive Officer

DOOSAN INFRACORE EUROPE B.V.

Se společností Jungle Interiors jsme začali spolupracovat při stěhování kanceláře do centra Prahy. Veškerá komunikace a celkový support ze strany Jungle Interiors byl velice rychlý a profesionální. Pomohli nám dotvořit příjemné prostředí a plánujeme s nimi i rekonstrukci terasy.

Erika K. - HR Generalist

KONE ČR / SK

"Služeb společnosti Jungle Interiors využíváme od roku 2002 a oceňujeme jejich kvalitní péči o rostliny a flexibilitu pronájmu rostlin. Rostliny nám na pracovišti vytvářejí příjemnou atmosféru.”

Silvie O. - HR Specialist


Naši klienti

abb.pngaccenture.jpgadp.pngalza.pngastrazeneca.pngavon.pngcbre.jpgcommerzbank.gifdeutscheleasing.jpgdtz.jpgedenred.jpgfortuna.pnggoogle.jpghoneywell.gifhusqvarna.jpgjohnsonandjohnson.jpgkb.jpgkone.jpgleaseplan.jpgmcdonalds.jpgmicrosoft.pngplzenskyprazdroj.jpgsap.gifunilever.jpgvodafone.jpgxerox.png

Naše práce